BAE’den Singapur’a Dermatoloji Fuarı

BAE’nin şirketi INDEX Holding, Singapur’da Asya-Pasifik Dermatoloji ve Estetik Konferansı ve Sergisi düzenledi.  

INDEX Holding’in bir üyesi olan, 120’nin üzerinde markanın, 55 özel sektörün, 52 konuşmacının ve 500’den fazla doktorun katıldığı Singapur Derma Kongresi, 3 günlük bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Söz konusu konferansın açılışını Singapur Cumhuriyeti Parlamento Üyesi Prof. Fatimah Binte Abdul Lateef, BAE Büyükelçisi Dr. Abdul Salam Al Madani, Asya Derma İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı birlikte yaptı.

"ط§ظ†ط¯ظƒط³ ظ„ظ„ظ…ط¤طھظ…ط±ط§طھ" طھظ†ط¸ظ… ظ…ط¤طھظ…ط± ظˆظ…ط¹ط±ط¶ ط¢ط³ظٹط§ ط¯ظٹط±ظ…ط§ ظپظٹ ط³ظ†ط؛ط§ظپظˆط±ط©. 1

Bu vesileyle konuşan Dr. Balfaqeeh, “Singapur’da böyle benzersiz bir etkinlik düzenleyen BAE’nin şirketi INDEX Holdingi görmekten gurur duyuyorum, bu ülkemiz için gerçek bir onurdur.” dedi.

Dr. Al Madani, “Dermatolojinin bölgedeki estetik yönlerini ele alan Asya Derma, aynı zamanda gelen 52 üst düzey konuşmacının yüz yüze gelmesini sağlıyor. Dünyanın dört bir yanında 500’den fazla doktorun katılımına tanıklık ederken, konferansa eşlik eden sergi 120’den fazla markanın ve bu alandaki en son teknolojiler ve ilerlemeleri sergileyen 55 özel stand yer aldı.” açıklamasında bulundu.

1991 yılında kurulan INDEX, olay yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir BAE ulusal şirketidir. Yıllar boyunca, INDEX Konferans ve Sergileri, başta tıp olmak üzere ekonomik, endüstriyel, akademik, ticari, yatırım, İşletme ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli alanlarda bir dizi etkinlik düzenledi. INDEX geçtiğimiz günlerde yerel ortaklarla yerel olarak hareket ettiğine inanan Singapur’da bir ofis açtı.

Kaynak: Emirlik Resmi Haber Ajansı