Dubai’nin Festival Parkı Yeniden Açılıyor

29.10.2018

Dubai’nin festival parkı Global Village, Salı günü, 23. sezonu için türlü aktivitelerle yeniden açılacak.

23. sezon, 30 Ekim’den 6 Nisan’a kadar sürecek ve müzik, market, sokak yemeği ve yerel el sanatlarının yanı sıra otantik kostümler giymiş satıcıların bir araya geldiği 78 ülkeyi temsil eden 27 yeni standa sahip olacak.

KATILIM SAĞLAYACAK ÜLKELER

BAE halkı olmak üzere, Suudi Arabistan, Hindistan, Ürdün, Pakistan, Avrupa, Amerika, Bosna ve Balkanlar, Tayland, Bahreyn, Lübnan, Filistin, Afganistan, Suriye, Rusya, Japonya, Uzak Doğu, Çin, Afrika, Mısır, Fas, Türkiye, İran, Yemen ve Kuveyt ülkekerinden de katılım sağlanacak.

“Bu sezon tüm parkımızı daha büyük heyecan ve yenilenmiş bir deneyim için geliştirdik. Park Ceo’su Bader Anwahi, bu yıl daha da heyecan verici etkinlikler ve büyük uluslararası şovlara ev sahipliği yaptığımız tüm aile için maceralar ve eğlence dolu bir keşif dünyasına hazırlanıyoruz.

BÜYÜK VİDEO OYUN ALANI VE KONSERLER

Öne çıkan etkinlikler arasında, çocuklar için workshop, tiyatro, Karnaval Lunaparkı’nda altı yeni yolculuk ve büyük bir video oyun alanı bulunuyor.

Ayrıca, Jason Derulo, Elissa, Rahat Fateh Ali Khan, Neha Kakkar, Mohammed Munir ve Rabeh Saqer gibi sanatçılar Cuma gecesi konserler düzenleyecek.

Global Village, Cumartesi’den Çarşamba’ya 16:00 ile 24:00 arasında, Perşembe, Cuma ve resmi tatil günlerinde ise 04:00-01:00 saatleri arasında 159 gün boyunca açık olacaktır.

Gulf Business