Emirates, Milyonlarca Yolcuya Gökyüzünde BAE’yi Tanıtacak

24.10.2018

Emirates Havayolu, uçak içi eğlence sisteminde bulunan ice için TV kanalı hazırladı. Şirket böylece yolculara BAE’yi tanıtacak.

Emirates, Dubai’ye seyahat eden yolcular için otel ve etkinlikleri tanıtan bir platform oluşturdu.

YENİ TV KANALLARI İLE 5 MİLYONA ULAŞMAK HEDEFLENDİ

Emirates Havayolu, ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice’ta yayınlayacağı iki yeni kanal ile Dubai ve BAE dahilindeki birçok etkinliğin ve tesisin tanıtılmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Emirates, Aralık ayında yayınlanmaya başlayacak olan kanalları ile her ay 5 milyon yolcuya ulaşılabilecek.

UÇAK İÇİNDEKİ SİTEMDE BULUNAN KANALLAR İLE DUBAİ TANITILACAK

Dubai ve BAE, giderek artan lüks restorana, dünya çapındaki otellere, etkinliklere ev sahipliği yapıyor, ayrıca hem halka hem de ziyaretçilere keşfedecek yeni dünyaların kapısını aralıyor. Emirates Havayolu ise uçak içi eğlence sistemi ice’ta bulunan iki yeni kanalı ile bu işletmelere Dubai’ye gelen müşterilerine kendilerini tanıtmaları için yeni bir platform sunuyor.

BAE VE OTELLER TANITILACAK

Tanıtıma yönelik TV kanalları, başlangıç olarak Dining and entertainment ve Attractions and activities isimleri ile yayınlanacak. Bu da yolculara, tamamen TV kanalları üzerinden, görülmesi şart olan yerleri keşfetmelerinde, geçecek unutulmaz günlerini planlamalarında ve şehrin en iyi restoranları ile birlikte birçok diğer alanda seçim yapmalarına yardımcı olacak. Emirates, ice üzerindeki ‘Dubai and Emirates’ kısmında, restoranlardan, golf sahalarına, otellerden otantik BAE deneyimlerine kadar her şeyi içerecek tanıtım videoları sunacak.

Airnews