BAE ve Meksika Yatırım İlişkilerini Güçlendiriyor

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Meksika Büyükelçisi ve Meksika İş Konseyi Koordinasyon Bölümü Müdürü, yatırım alanında iki ülke arasındaki işbirliğini ilerletme yollarını görüştüler.

BAE Meksika Büyükelçisi Ahmed Hatem Al Menhali ve Meksika İş Konseyi Koordinasyon Bölümü Müdürü Rodrigo Gallegos, BAE Büyükelçiliği merkezinde gerçekleşen görüşmede, Meksika’nın tanıklık ettiği dönüşüm ve BAE-Meksika pazarlarının avantajlarından her iki ülkenin yatırımcılarının faydalanması için  görüş alışverişinde bulundu.

BAE PAZARINDA KAPILAR HERKESE AÇIK

Toplantıda Al Menhali, BAE’nin tüm hayati sektörlere sağladığı yatırım fırsatlarını vurgulayarak, Büyükelçiliğin, BAE pazarına yatırım yapmak veya mevcut yatırımları genişletmek ve genişletmek isteyen herkese kapılarını açtığını vurguladı. Ayrıca, ilgili prosedürleri hızlandırmak ve ortak hedeflere ulaşmak için Büyükelçilik ve Meksika iş sektörü arasındaki çabaların iletişim ve konsolidasyonunun önemine dikkat çekti.

Sayın Gallegos, BAE Büyükelçiliği’nin Meksika İş Konseyi ve özel sektör ile iletişim kanallarını güçlendirmek için BAE ile işbirliği yollarını keşfetme konusundaki önemli rolüne dikkat çekti. Konsey, ülkedeki ana iş gruplarını temsil eden 50 üyeyi kucakladığını belirtti.

WAM