Uçan Kupa ile Dubai Ayaklarınızın Altında

11.10.2018

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde yeni açılan uçan kupa, turistlerin yeni uğrak noktası oldu. 360 derecelik açıyla Dubai’nin seyredilebileceği yeni selfie noktası sahip olduğu manzara ile göz kamaştırıyor.

Artık daha önce hiç olmadığı gibi Dubai’nin manzarasına sahip olabilirsiniz. Dubai’deki The Beach’te yeni selfie noktası açıldı. Bir daire içinde yerleştirilmiş koltuklar, Dubai’nin en çok fotoğraflanan konumlarından bazılarını sizlere sunuyor. The Beach, JBR, Ain Dubai ve Palm Jumeirah’ı görmenizi sağlayan kafesli yapının içinde müşterilere yönelik her imkan sağlanmış durumda.

360 DERECELİK AÇIYLA DUBAİ’Yİ SEYREDEBİLİRSİNİZ


 

360 derecelik açıyla Dubai’yi seyredip fotoğraf çekeceğiniz uçan kupa 20 dakika boyunca müşterilerine hizmet verecek. Kupanın içinde ayrıca müşteriler için içecek seçenekleri de bulunmaktadır.

Uçan Kupa, JBR’deki plajda Roxy Sineması’nın yanında yer almaktadır. Hafta içi saat 10:00’dan gece yarısına, hafta sonları ise saat 10:00’dan 01:00’a kadar açıktır. Uçan Kupa’da bir yolculuk çocuklar için 60 dirhem ve yetişkinler için 80 dirhemdir.