Emirates’ten 31 Mart’a kadar BAE yolcularına indirim

Emirates, BAE yolcularının 500’den fazla yerde indirimlerden faydalanmalarını sağlayacak olan My Emirates Pass girişimini başlatacağını açıkladı. İndirim,  31 Mart tarihine kadar devam edecek.

Dubai havayolu şirketi Emirates, yolcuların BAE genelinde 500’den fazla yerde indirimlerden faydalanmalarını sağlayacak olan My Emirates Pass girişimini başlatacağını açıkladı. İndirimin Dubai’ye seyahat eden yolcular için 31 Mart tarihine kadar devam ettiğini belirtti.

İndirimlerden yararlanmak isteyenlerin biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik belgesini ibraz etmeleri gerekiyor.

AVM’LERDE YÜZDE 30’A VARAN İNDİRİMLER

Söz konusu bu girişimden faydalanmak isteyen yolcular, spa uygulamalarında yüzde 30, su sporları, golf sahası gibi açık hava etkinliklerinde ve kaliteli yemeklerde yüzde 50 ve alışveriş merkezlerinde yüzde 30’a varan indirimleri kullanabilecekler.

İndirime katılan mağazalar arasında, Abu Dabi Ferrari Dünyası, Yas Su Dünyası, IMG Macera Dünyası ve Dubai Parklar ve Tatil Köyleri gibi ülkedeki tema parkları yer alıyor.

Emirates’in Dubai Ticari Ürünler Başkan Yardımcısı Muhammed el Haşimi şunları söyledi:

“Bu kış Emirates Pass’in geri döndüğünü duyurmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz, ziyaretçileri BAE’nin tüm köşelerini keşfetmeye davet ediyoruz. İster kısa bir ziyaret için ister daha uzun süre kalmak için Dubai’ye gelen yolcular artık en iyi yerlerin bazılarından özel ayrıcalıklardan yararlanarak bu şehrin neler sunabileceğini deneyimleyebilirler. ”

Gulfbusiness