Fernandao Türkiye’ye geri mi dönüyor?

Suudi Arabistan’ın Al Wahda takımına transfer olan Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Fernandao, yakın zamanda yaşadığı ailevi sıkıntılardan  dolayı ülkesi Brezilya’ya döndü ve kısa bir zaman sonra takımdan ayrıldığı ifade etti. Futbolcu şimdilerde ise, Türkiye’ye geri dönmek için temaslarda bulunuyor.

Bir dönem Bursaspor ve Fenerbahçe formaları giydikten sonra Suudi Arabistan’ın yolunu tutan Fernandao, Türkiye’ye geri mi dönüyor? Brezilyalı golcünün adı Fenerbahçe ve Galatasaray ile anılmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Brezilya’da eşi hamileliğin son günlerinde kız çocuğunu kaybedince apar topar ülkesine giden 31 yaşındaki golcü, Al Wahda takımından ayrılmaya karar verdi. Menajerler tarafından Fenerbahçe ve Galatasaray’a önerilen Fernandao ile bazı Süper Lig kulüpleri de ilgileniyor.

PERFORMANSI HAYAL KIRIKLIĞI!

Son aylarda Arap ekibinde 11 yüzü göremeyen Fernandao bir çok maçta sonradan oyuna girmesine rağmen son 11 maçta gol orucunu bozamadı ve yaşadığı travma sonucu oldukça mutsuz olan futbolcu  takımdan ayrılmaya karar verdi.

TÜRKİYE’YE DÖNÜYOR!

Son olarak kızının hayatını kaybetmesiyle büyük üzüntü yaşayan ve hâlâ Brezilya’da bulunan golcü futbolcu Türkiye’ye dönmek istiyor. Golcü futbolcu menajeri tarafından eski kulübü Fenerbahçe ve Galatasaray’a önerildi. Ancak iki kulübün transfere sıcak bakmadığı Süper Lig’den bazı takımların oyuncuyla ilgilendiği öğrenildi.