Dubai Yemek Festivali, 2019’un en iştah açıcı etkinliği

Dubai Yemek Festivali, 21 Şubat Perşembe günü şehirdeki 17 günlük destansı eğlence için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor. Sahilde açılan popüler restoranlar, ünlü şefler, pazar tezgâhları ve çok sayıda yiyecek çeşitleri sizler için festivalin en iştah açıcı noktaları…

Dubai Restoran Haftası’nda yer alacak olan en lüks restoranlar ise şöyle:

Scape

Kaliforniya esintili yemeklerin tadını alarak Burj Al Arab’da bir akşamın tadını çıkarmak için tahmin edebileceğiniz en ucuz yol burası…

Sea Fu

Sahildeki yemekler konusunda Four Seasons’tan daha lüksü yok. Birde Asya’dan ilham alınan bazı su ürünleri tatmak istiyorsanız, Sea Fu’da bir akşam yemeğini için düşünebilirsiniz.

Beafbar

Dubai Uluslararası Finans Merkezi’nin (DIFC) en etkin noktasında bulunan Beafbar’da, kentin en kaliteli bifteklerinden bazılarının tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Morimoto

Morimoto’nun göz alıcı iç mekan tasarımı, izleyenleri hayran bırakan Burç Halife manzarası ve en kaliteli Japon yemekleri arasında neyi daha çok seveceğinizi tercih etmek konusunda sizleri kararsız bırakacak.

Blue Blanc

“Çingene Şefi” David Myers’ın iki restoranından biri olan Bleu Blanc’daki menüler, tamamiyle  kaliteli Fransız çiftlik ürünlerinden oluşuyor.

Beach Canteen

Festivalin en büyük etkinliği olan Beach Canteen, Sunset Beach’e yepyeni bir görünüm ve tasarımla dönecek. Katılımın bedava olduğu bu yer, yiyecek tezgahları, özel bir çocuk bölgesi ve yemek pişirme bölümleri ile birlikte dünyanın dört bir yanından gelen aileler için harika bir seçenek sunuyor.

‘What’s On