Dubai’de yıldızların altında, gondolda romantik bir akşam yemeği eşliğinde…

Yıldızların altında gondolda romantik bir akşam yemeği eşliğinde eşinizle birlikte nehirde gezmek fırsatını Lapita ayağınıza getiriyor. Lapita’da özel bir akşam yemeği ve gondolla eşinize güzel bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz.  

Bu Sevgililer Günü’nde eşinizle bir gurme gibi ve Riverland Dubai’ye doğru yol alırken geleneksel bir İtalyan kayığında tatlıyı paylaşmadan önce açık havada yemek yiyin.

Dubai’den Ayrılmadan Venedik’in Keyfini Çıkarın…

Dubai’nin Polinezya tatil mekânı Lapita’da sınırlı sayıdaki gondollarda, çift başına 850 Dubai Dirhemi (217 dolar) ile sevgilinizle güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

Yemekten Sonra Geceyi Pasifik Adası Temalı Otel

Sevgililer Günü yemeği ve gezisinin yanı sıra bir odaya, çift spa’sına ve kahvaltıya 1815 Dubai Dirhemi (494 dolar) ile sahip olabilirsiniz.

Lapita Genel Müdürü Andreas Plum, “Bu kesinlikle inanılmaz bir Sevgililer Günü deneyimi için Lapita, en iyileri bir araya getiriyor. Çiftler tam anlamı ile şehir dışındaymış gibi hissedecekler. Dubai Parks And Resorts ile çalışmak, Sevgililer Günü’nde karşılayacağımız çiftler için harika bir anı olabilmesi için gondol yolculuğunu da bu seyahate dâhil ettik. Baştan sona kadar, tesisteki herkesin gurur duyduğu benzersiz Lapita Polinezya misafirperverliğini de deneyimleyecekler” dedi.

Time Out Dubai