VW Dub Drive Yas Marina Turunda Herbie koleksiyonundan Ian Harbield’a ait 1998 model VW vosvos, çocukları okula götürmeyi eğlenceli hale getirmek için tasarlandı.

Vosvoslar Abu Dabi yollarında

Abu Dabi yolları bu hafta sonu 250’den fazla araçtan oluşan Volkswagen etkinliğine ev sahipliği yaptı. Etkinliğe Körfez (KİK) ülkelerinden yüzlerce sürücü katılırken aynı zamanda Suudi kadın sürücüler içinde bir ilk yaşandı.

Volkswagen etkinliği, marka araba sahiplerinin ve sürücülerin Orta Doğu’daki en büyük buluşması ve aynı zamanda Dubai’nin yanı sıra Bahreyn, Lübnan, Kuveyt, Umman ve Suudi Arabistan’daki sürücülerin yoğun ilgisini çekiyor.

Aralarında Golf, Karavan, Vosvos ve daha birçok araba çeşidinin de olduğu yüzlerce araç, Yas Marina da düzenlenen geçit törenine katıldı. Araç gösterilerinin yanı sıra ailelerin de katılabileceği bir eğlence tertip edildi.

Her yıl Volkswagen etkinliğine Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ülkelerinden yüzlerce sürücü katılıyor ve bu yılki etkinliğe Suudi Arabistanlı kadın sürücüler de katılım sağladı.

The National