Will Smith, Dubai’de uçaktan atladı!

Dubai hayranlığı ile bilinen Amerikalı film yıldızı Will Smith, 50. Yaş gününü ailesi ile birlikte Dubai’de skydiving yaparak geçirdi. Eğlenceli dakikalara sahne olan Smith ailesi, Facebook Watch tarafından çekime alındı ve ağırlandı.

Dubai’ye olan hayranlığını her fırsatta dile getiren Will Smith, daha önce de “dünyada en sevdiğim şehir” olarak tanımlamıştı. Bunu bilen Facebook Watch, serisinin ilk bölümü olan Will Smith’in Bucket List’i için Will Smith’in ailesini emirliğe getirdi.

İlk bölüm, Will Smith ve eşi Jada Smith ile Ekim ayındaki Dubai seyahatlerinde çekildi ve Facebook’ta 27 Şubat Çarşamba günü yayınlandı. 22 dakikalık video şimdiden 20 milyon kişi tarafından izlendi.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Will Smith (@willsmith)’in paylaştığı bir gönderi ()

50 yaşındaki aktör videonun başında, “eşim doğum günüm için ne istersem onu ​​yapacağını söylerken hata yaptı ve beraber skydiving yapmak istediğimi söyledim” dedi.

Oğulları Trey, Jayden ve Jada da bu ikiliye eşlik ederek güzel vakit geçirmelerini sağladı.

Aile aynı zamanda Emirates Kempinski Alışveriş Merkezinde, çöl kumullarında ve Dubai Fıskiyesi’ni izlerken görüntülendi.

Altı bölümlük bu çekimde, Amerikalı yıldızın 50. doğum günü kutlamasında dünyanın en heyecan verici maceralarını deneyimlediğini görebilirsiniz.

What’s On