Suudi Arabistan, Pitbull ve Akon ile sallandı

Pitbull ve Akon, Suudi Arabistan’da düzenlenen Şarkiye Festivali kapsamında hayranları ile buluştu. Amerikalı sanatçılar, kendilerine gösterilen sevgi seli için hayranlıklarını gizleyemedi: “Suudi Arabistan ve halkı için minnettarız.”

Şarkiye Festivlali kapsamında, perşembe günü sahne alan Amerikalı şarkıcı Pitbull, Taxi, Timber, On The Floor gibi ünlü şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Pitbull sahneye çıkarken yeni çıkacak olan şarkısının kısa bir bölümü de hayranları ile paylaştı.

Konser sonrası Arab News’e konuşan Pitbull “Suudi Arabistan’daki herkese, bana gösterdikleri sevgi için çok teşekkür ediyorum ve sahne alma fırsatına sahip olduğum için minnettarım. Harika bir kalabalık, harika bir enerji…” diye konuştu.

AKON, MONTANA VE AMR DIAB

Amerikalı rapçi Akon, Fransız Montana ve Amr Diab da Şarkiye Müzik Festivali’nde sahne alan diğer isimler arasında.

Şarkiye Festivali, Suudi Arabistan Turizm ve Kültürel Miras Komisyonu, Genel Eğlence Otoritesi (GEA), Genel Kültür Otoritesi ve Genel Spor Otoritesi’nin iş birliğiyle düzenleniyor.

Festival, Vizyon 2030 reformları ve 2020 Yaşam Kalitesi Programı  ile uyumlu olarak Suudi Arabistan’da yaşayanların, yaşam tarzlarını zenginleştirme çabalarının bir parçası olarak düzenleniyor. Dokuz ayrı şehirde gerçekleşecek olan festival için planlanan 83 etkinliğin eğlence, eğitim, spor ve kültür alanlarında yapılması planlanıyor.

Arab News