Dubai’de Paskalya’yı kutlamak için 18 yer

Nisan ayı geldi ve Paskalya’nın coşkusu üzerimizde. Dubai, yumurta avı, bol bol çikolata ve çok miktardaki lezzetli şölenler için hazırlanıyor. İşte kutlama yapmak için en iyi mekanlar…

Paskalya Bayramı’nı kutlamak için Dubai’de gidebileceğiniz 18 yer:

PROMENADE’DEKİ TRAITEUR BRUNCH

Konuklar yüzlerce çikolata yumurtasından oluşan büyülü bir Paskalya Ormanı’nı gezebilir ve tatil yerinde bir gecelik konaklama da dahil olmak üzere ödüllerden birini kazanmak için altın yumurtayı kırma şansı bulabilirler.

FLOW KITCHEN

Fairmont’taki bu aile günü, her yaş için bir şey vaat ediyor. Çocuklara gelince, yüz boyama, sanat ve el sanatları bulunan bir çocuk kulübü, bir evcil hayvanat bahçesi ve zorunlu yumurta avı gibi eğlence dolu birçok aktivite onları bekliyor.

RAFFLES GARDEN

Dubai’nin karmaşasının ortasında bir yeşillik vahası olan Raffles Garden, dünyadaki çeşitli canlı pişirme istasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Çocuklar Paskalya Tavşanı liderliğindeki bir yumurta avıyla, arazide dolaşacaklar.

PALMITO GARDEN

Bu resmedilmeye değer mekân, yıldız deniz ve yat limanı manzarası eşliğinde canlı müzik eşliğinde gerçekten lezzetli bir şölen sunacak. Ayrıca çocuklara ve yetişkinlere açık bir yumurta avı da olacak.

BREAD STREET KITCHEN & BAR

İngiliz menüsü ve geleneksel kızartmalarıyla tanınan Gordon Ramsay’ın ödüllü restoranı, tüm aile ile birlikte geleneksel bir Paskalya yemeği için mükemmel bir mekan.

MANAVA

Bu Paskalya etkinliğinde geleneksel şenlikli Fransız yemekleri ve yumurtalı pazar kahvaltı favorileri servis edecek ve dünya mutfaklarından, hamur işlerinden ve çikolata tatlılarına ev sahipliği yapacak.

THE TALK

Talk’un Paskalya Partisi, küçükleri meşgul edecek ve yetişkinlere gerçekten rahatlayıp dinlenmeleri için bir fırsat sunacak.

BAB AL SHAMS DESERT RESORT & SPA

Orta Doğu havasına sahip bir aile kutlaması için Al Forsan’a gidin. Palyaçolardan alıp deve gezintilerine kadar şehrin en iyi açık büfe ve eğlenceleri arasında canlı müzik de var.

PALAZZO VERSACE

Bu beş yıldızlı lüks otelin iki restoranı, bu yıl Paskalya’yı kutlayacak. Otelin İtalyan restoranı Vanitas, dört servisli bir menü sunacak. Menüde Hokkaido Tarak Carpaccio, Fava Fasulye ve Nane Risotto gibi yemekler servis edilecek.

Otelin uluslararası restoranı Giardino, 19 Nisan’da öğleden sonra 16.00’a kadar bir Paskalya Pazar Kahvaltısı’na ev sahipliği yapacak ve çocuklar için diğer heyecan verici aktiviteler arasında bir Paskalya yumurtası avı yapacak.

THE CITY GRİLL

Al Habtoor Şehri’ndeki Atrium’da bulunan bu Güney Afrika Biftek Restoranı, hafta içi özel bir bonfile promosyonuyla Paskalya’yı kutlayacak. Konuklar bir biftek satın aldıklarında ikinci aynı biftek bedava olacak.

CIPRIANI

Cipriani, tüm sevdiklerinizi dört öğün yemekleriyle bir araya getirmek için tasarlanan Paskalya esintili bir menü ile keyifli günleri kutlayacak.

ZOCO

Paskalya sezonunu, ağız sulandıran bir pazar kahvaltısı ve bir yumurta avıyla gerçek Meksika ve Latin Amerika tarzında kutlayın. Ayrıca çocuklar için yüz boyama ve eğlenceli interaktif oyunlar da var.

YALUMBA

Hindi ve kızarmış et gibi lezzetli yemeklerin yanı sıra, heyecan verici bir yumurta avı, canlı müzik, eğlenceli aktiviteler ve yetişkinlerin ve çocukların tadını çıkarabilecekleri çikolata temalı etkinlikler olacak.

LIWAN

Dubai’nin en aile dostu restoranlarından biri, Paskalya’yı görkemli bir Paskalya temalı büfesiyle kutluyor. Mekan, çiftlik tavşan nağmeleme, kuzu incikleri, kurutulmuş balık ve çok daha fazla çeşitli lezzetler sunuyor.

ALLORO

Otantik Toskana restoran, 19 Nisan Cuma günü Paskalya temalı bir Pazar kahvaltısına ev sahipliği yapacak ve cömert bir büfe ve çocuklar için birçok hediye sunacak.

ADDRESS DOWNTOWN’DAKİ THE RESTAURANT

Açılıştan bu yana ilk Paskalya’sını kutlayan Address Downtown’daki The Restaurant, 19 Nisan’da bir Paskalya Pazar Kahvaltısı’na ev sahipliği yapacak. Taşan çikolata çeşmesini ve çocuklar için Paskalya yumurta avını kaçırmayın.

AZURE BEACH

Canlı bir DJ ve Saksafoncu ile ritimlerin tadını çıkarırken Azure Beach’in geniş çimindeki şezlongun üzerinde dinlendirici bir Paskalya Pazarı’nın tadını çıkarın.

STOKE HOUSE

Aile dostu bir Paskalya ziyafeti için, 19 Nisan Cuma günü Stoke Evi’ne gidin. Paskalya Pazar kahvaltılarına sınırsız içeceklerin yanı sıra ücretsiz deniz ürünleri, pizzalar ve mangalda etler servis edecek. Paskalya Tavşanı ile oyunlar, yumurta boyama, yumurta avı gibi çocuklar için birçok aktivite olacak.

What’s On