Dubai’nin en iyi plaj kulüpleri

Havalar yeni yeni ısınırken ve aşırı yaz sıcakları da gelmeden önce Dubai’nin favori plaj kulüplerini sizin için sıraladık.

THE NEW ADDRESS – COVE BEACH

Cove Beach geri döndü ve bu sefer Caesars Bluewaters’a taşındı. Yeni ultra lüks konumu havuz günleri için mükemmel.

SOHO BEACH DXB

Parti yapmak ve aynı anda güneşlenmek istiyorsanız, Soho Beach tam size göre. Ayrıca harika bir atmosferi ile beraber, cuma günleri kahvaltıları şehir dışı arkadaşlarını getirmek için mükemmel bir yer.

WET DECK

Güneş batana kadar lüks şezlonglarda dinlenebilir veya içecekler, DJ’ler ve dans için WET Deck’e gidebilirsiniz. Ayrıca her pazar bayanlar gününe ev sahipliği yapıyorlar.

SUMMERSALT

Summersalt Beach Club rahatlamak ve gevşemek için mükemmel bir mekan. El değmemiş plajı ve ışıltılı sonsuzluk havuzu ile Akdeniz’de olduğunuzu düşünebilirsiniz. Umo Shio’nun Japon-Güney Amerika mutfağında lezzetin tadını çıkarırken güneşi içinize çekin.

FIVE PALM JUMEIRAH

FIVE Palm Jumeirah, Dubai’nin sunduğu en mükemmel plaj kulüplerinden biri. İster havuz başında tembellik yapın, ister şişme bir flamingo ile poz verin, ister tasarımcı bikininizi sergileyin, FIVE’da bunların hepsini yapabilirsiniz.

DRIFT BEACH

One & Only Royal Mirage, kentin en romantik ve lüks gün batımı mekanlarından biri olan DRIFT plaj kulübüne ev sahipliği yapıyor. Bir tarafı Dubai siluetine ve diğer tarafı Palmiye’ye bakan DRIFT’in rahat lüks tarzı bizi büyülüyor.

NAMMOS

Daha önce Yunanistan’a gittiyseniz, büyük olasılıkla Mykonos’un en büyük plaj partisi hedefi olan Nammos hakkında duymuşsunuzdur. Jumeirah Beach’teki Four Seasons Resort Dubai, partiyi kumlu kıyılarımıza getiriyor. Nammos abartılı partileri ve ünlü konukları ile ünlüdür, bu yüzden bu yıl açıldığında olumlu bir izlenim bırakacağından eminiz.

Graziame