Ünlüler bu hafta sonu yine Arap tasarımcıları tercih etti

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca Orta Doğu tasarımcılarının hak ettikleri sevgi ve saygınlığı kazandıklarını gördük. Kırmızı halıda Elie Saab ve Zuhair Murad gibi kendini kanıtlayan tasarımcıları görmeye alışmaya başladık ama artık daha küçük markalar bile uluslararası ve bölgesel süperstarların gardıroblarına girmeye başladı.

İşte bu hafta sonu Arap tasarımcıların tasarımlarını giyen ünlüler.

Kerry Washington – Zuhair Murad

The Scandal’ın oyuncusu 50. NAACP Image Ödül töreninde Lübnanlı Zuhair Murad’ın işlemeli bir tasarımını giymeyi tercih etti.

Flaviana Matata – Zuhair Murad

Tanzanyalı modeli 50. NAACP Image Ödül töreninde Lübnanlı Zuhair Murad’ın işlemeli bir tasarımını giymeyi tercih edenler arasında yer alıyordu.

Jessica Chastain – Elie Saab

Molly’s Game oyuncusu, Elie Saab’ın Almanya, Berlin’deki Altın Kamera Ödülleri’ne kraliyet mavisi bir elbise giydi. Ödül töreninde En İyi Uluslararası Kadın Oyuncusu Ödülü’nün sahibi oldu.

Olivia Culpo – L’AFSHAR

Model ve oyuncu, JBL ses etkinliğine parlak kırmızı bir elbise giydi ve Dubai merkezli L’afshar etiketli White Marble’deki Eugene çantası ile kombinini tamamladı.

Issa Rae – L’AFSHAR

Insecure oyuncusu ve tasarımcı Issa Rae, 50. NAACP Image Ödül Töreni’nde parıl parıl parlayan yüzüğü ile nişanladığını doğrularken L’afshar tasarımlı sarıl bir elbise giymeyi seçti.

Alexandra Shipp – Reem Acra

Fırtına X-Men serisinde en iyi bilinen oyuncu, 2019 GLAAD Ödülleri’nde Lübnanlı tasarımcı Reem Acra’nın tasarımını giymeyi tercih etti.

Najwa Karam – Rami Kadi

Lübnanlı şarkıcı Najwa Karam, Suudi Arabistan’daki konseri için Rami Kadi tasarımlı özel yapım bir elbise giymeyi tercih etti.

Jacqueline Fernandez – Yousef el-Jasmi

Sri Lanka doğumlu Hint aktris, Filmfare Middle East Töreni’nde, Yousef el Jasmi tasarımlı bebek pembesi bir elbise giydi.

Letitia Wright – Georges Chakra

Kara Panter oyuncusu Letitia Wright, En İyi Çıkış Ödülü’nün sahibi olduğu 50. NAACP Image Ödül töreninde Lübnanlı tasarımcı Georges Chakra tasarımlı siyah bir elbise giydi.

Kiki Layne – Georges Chakra

Kiki Layne, ilk defa katıldığı 50. NAACP Image Ödül töreninde Lübnanlı tasarımcı Georges Chakra tasarımlı açık mavi bir elbise giydi.

Storm Reid – Georges Chakra

‘Zamanda Kıvrılma’ filminin oyuncusu Storm Reid, 50. NAACP Image Ödül töreninde Lübnanlı tasarımcı Georges Chakra tasarımlı gümüş renginde bir elbise giydi.

Salma Abu Deif – OHANNA

Mısırlı oyuncu, Mısır’ın İskenderiye’de şehrinde ortaya çıkan bir marka olan OHANNA imzalı kıyafet tercih etti.

Maya Diab – Nicolas Jebran

Maya Diab, Heik Menghanneh şovunda Nicholas Jebran imzalı bir tasarım giymeyi tercih etti.

Marsai Martin – Georges Hobeika

Black-ish oyuncusu 50. NAACP Image Ödül töreninde Lübnanlı tasarımcı Georges Hobeika imzalı bir elbise giymeyi tercih etti.

Salma Abu Deif – Georges Hobeika

Mısırlı oyuncu, Lübnanlı tasarımcı tarafından tasarlanan bir elbiseyle Monako’daki Prenses Grace Vakfı galasında göz kamaştırdı.

Emirates Woman