Bu hafta sonu BAE’de yapılacak 12 heyecan verici şey

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) hafta sonu deyince akla eğlence gelir. Bu hafta sonu BAE ile ilgili planlarınız varsa bu liste tam size göre…

CANLI PERFORMANSLAR

Sharjah Biennial, Sharjah Art Foundation’ın (Sanat Vakfı), 14 kamu programlamanın bir parçası olarak sizi cuma ve cumartesi günleri Ma3azef ile eğlenceli bir müzik festivaline davet ediyor.

ÇILGINLIK ZAMANI

WAFI’daki inanılmaz bilim aktivasyonu, bilim dünyasından en iyisine tanık olmanızı sağlıyor. Deprem, kasırga ve öfkeli saçlar da dahil olmak üzere 40 etkileşimli makinenin tadını çıkarın!

PARTİ ZAMANI

BPM Festivali, bu cuma günü Palm Jumeirah’taki Playa Nomade’de bir defalık özel bir gösteri için Dubai’ye geliyor!

SAHİL EĞLENCESİ

Cuma ve cumartesi günleri özel Al Maya Island and Resort adası olan Corona Sunset Adası’na tekne ile gitmeye hazır olun. Muhteşem sahilde DJ Jerry Ropero ve DJ Paul Hamilton hafta sonları ünlü DJ Saif & Sound ile birlikte oynayacaklar.

CHEB İLE DANS

BASE, efsanevi Cezayirli şarkıcı Cheb Khaled’i unutulmaz bir hafta sonu için ağırlayacak. Kadınlar için giriş ücretsiz olacak.

RIPE FITNESS

Dubai’nin sevilen ve evde yetişen toplum pazarı Ripe,  bu cuma ve cumartesi günü Dubai Polis Akademisi’ne bir kez daha döndü. Dubai marketin ev sahipliği yaptığı fitness cephesinde, cuma günleri Parkour ve cumartesi günleri ücretsiz yoga dersleri verilecek.

SANAT

Bölgenin en uygun fiyatlı sanat fuarı olan World Art Dubai’nin beşinci baskısı DWTC’ye geri döndü ve cumartesiye kadar devam edecek.

ÇEŞİTLİ MÜZİK VE KÜLTÜREL GÖSTERİ

Dubai, bu ayın üçüncü çeyreğinde Orta Doğu ve Kuzey Afrika müzisyenlerine adanmış en büyük platform olan WASLA’yı ağırlamak için hazırlanıyor.

WİZ KHALIFA

Şehirdeki hip hopcular, Amerikan rapçi, şarkıcı, söz yazarı ve aktör Wiz Khalifa’nın bu gece White, Meydan Hotel’deki performansını izleyebilirler.

TRANCE DXB

Orta Doğu trance maestrosu Ahmed Romel ile Stereo Arcade’te kıdemliden vokal, klasikten canlandırıcı ve psikedelik hipnoza yolculuk edin.

CAFE MAMBO

Cafe Mambo’da yarın gece dans severlerini, Alex Kennon ve Chelina Manuhutu’nun yiğit yüklü karışımlarının ardından bütün gece eğlence dolu bir sürpriz bekliyor.

JMRK

Tüm Tropikal hissi sevenler için, Cove Beach, JMRCK’yi bu cumartesi günü saat 1’den alıp  geç vakitlere kadar kaçırılmaması gereken bir plaj havasıyla Caesars Palace’e getiriyor.

Khaleej Times