Kuveyt’te büyüleyici manzara eşliğinde tatil keyfi

Kuveyt’te tatil yapmak isteyenler için Jumeirah Messilah Beach Hotel & Spa en uygun yer. Lüks otelin çalışanları oldukça sempatik ve cana yakın.

Otelde 12 özel villa dâhil olmak üzere 407 oda bulunuyor. Otelin hem denize kıyısı var hem de havuzu bulunuyor. Güzel manzaralı bir oda tutmak istiyorsanız, size tavsiyemiz güneye bakan odalardan uzak durun.

MUHTEŞEM MANZARAYA KARŞI KAHVALTI İMKANI

Odalarda sensörlü ışıklar ve perdeleri açıp kapamak için kumandalar bulunuyor. Eğer yürüyüş yapmak isterseniz hem akşam hem de sabah saatlerinde güzel manzaralı yollar sizleri bekliyor. Akşam serin havalarda yürüyüş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Kahvaltı servisi otelin alt katında bulunuyor ve bahçe manzarasına karşı keyifli bir kahvaltı sizleri bekliyor. Kahvaltı servisinde vegan ve vejetaryen menülerde bulunuyor.

SPA, HAMAM, HAVUZ, HİMALAYA TUZ ODASI

Otelin yakınlarında İtalyan ve Arap yemeklerinin yanı sıra deniz ürünleri ve biftek lokantaları bulunuyor. Otelin içinde tenis kortu, spa merkezi, hamam, Ortadoğu’nun ilk Himalaya Tuz odası bulunuyor.

Kuveyt’te, şehir merkezinden uzakta bir tatil planlıyorsanız Jumeirah Messilah Beach harika bir seçenek olabilir. Her ne kadar manzara bizi tatmin etmemiş olsa da servisi, konforu ve yemekleri ile bizi cezbetmesini başardı.

Arab News