Bir araya gelen 2 Arap tasarımcının harika koleksiyonu

Birleşik Arap Emirlikleri tasarımcısı Yasmin Al Mualla ve Suriye asıllı Tulip Hazbar, Tiffany & Co. ile çalışıp Ramazan için harika tasarımlar ortaya çıkardı.

Kadınlar Tiffany & Co. girişiminden hala etkileniyor. Arap bölgesinden iki sanatçı ve öncüyü vurgulayan iş birliği, ilham verici mesajlar sunan ve hayallerini takip eden kişilikleri öne çıkarıyor.

Önde gelen mücevher markası, sınırları aşan ve farklı düşünen insanlar için yaratıcılık, tutku, bireysellik ve destek konusunda son derece destekleyici.

BAE’Lİ TASARIMCI KAFTAN MODASINI BAŞLATTI

İşte o iki güçlü kadın; İlki Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tasarımcısı Yasmin Al Mualla ikincisi Suriye görsel sanatçısı Tulip Hazbar.

Yasmin Al Mulla ve Tiffany & Co. İle mükemmel bir Arap-Filistin kampanyasında yer almıştı. Yasmin tarih boyunca 6 imparatorluk kraliçesinin tarzından ilham alarak günümüze kaftan koleksiyonu şeklinde taşımıştı. Koleksiyon bugünün Arap modasını oluşturmada kilit rol oynadı.

İkili Ramazan için ortaya koyduğu çalışmada Kraliyet kadınlarının anlatılmamış yönlerini ve inanılmaz potansiyelini, Tiffany & Co. İle ortaya çıkarıyor.

İKİ ARAP TASARIMCI HARİKALAR YARATTI

Tiffany & Co. koleksiyona İkonik Jean Schlumberger tarafından tasarlanan ve modaya ve giyime dönüştüren çarpıcı 18 ayar pırlantalarıyla çarpıcı bir görüntü katıyor.

Koleksiyonda hassas nakışlar ve küpeler öne çıkıyor.

Öte yandan, Tulip, Dubai ve New York’un ikonik özelliklerini gösteren ve markanın mirasını dünyanın en güzel ve kültürel açıdan zengin şehirlerinden ikisinin kültürüyle birleştiren bir illüstrasyon koleksiyonu da yarattı.

İki sanatçının çalışmaları, okuyucuların Yasmin ve Tulip’in hayallerini takip etme şeklini deneyimleyecekleri bir dizi kısa uzun metrajlı film ile de canlandırıldı.

Koleksiyon BAE’deki seçili mağazalarında satışa sunulacaktır.

Marie Claire Arabia