Zeynep Arçay markası Ortadoğu medyasının gündeminde

Son zamanlarda Hollywood’daki ünlülerin tasarımlarını tercih etmesi ile ismini dünyaya duyuran Zeynep Arçay markası Ortadoğu medyasının da gündeminde. Dubai merkezli Emirates Women dergisi, internet sayfasında İstanbul markası Zeynep Arçay’a yer verdi. “Gelecek sezon giyebileceğiniz bir İstanbul markası bulduk” başlıklı haber şöyle:

Hem gündüz hem gece giyebileceğiniz kıyafetler mi arıyorsunuz? İstanbullu tasarımcı Zeynep Arçay ile tanışın.

Kendi adını taşıyan markanın kurucu ve tasarım direktörü olan Arçay, her durumda kurtarıcınız olabilecek sofistike tasarımları ile gardırobunuza yeni bir dokunuş getiriyor. Akçay’ın tasarımlarını tercih edenler arasında Katie Holmes yer alıyor.

Tasarımları, feminen olsa da omuz kesimi e 80’lere vurgusu ve terziliği maskülen bir dokunuşa sahip.

2013 yılında markasını kurmadan önce Arçay, uzun yıllar teknoloji endüstrisinde üst düzey görevlerde görev alıyordu. Deri onun için önemli, kendi bakış açısıyla deriye yeni bir kimlik kazandırmaktı ve ince derilerle çalışarak onları büktü ve onlara diğer bütün kumaşlar gibi yeni bir görünüm kazandırdı.

Kusursuz uyum, kaliteli kumaşlar ve el yapımı tasarımlara odaklanan Arçay, modern kadın için yenilikçi moda yaratmaya devam ediyor. Mini elbiseler, tulum ve krem rengi deri ceketlerine göz atın.

Emirates Woman