Sodexo Birleşik Arap Emirlikleri’ne Türk CFO

Sodexo Türkiye’de 2010 yılından bu yana CFO’luk görevini üstlenen Kaan İyibozkurt, Sodexo Birleşik Arap Emirlikleri’ne atandı. Sodexo Türkiye CFO’luk görevine 23 yıllık deneyimiyle Tansel Sözer getirildi.

Türkiye’de hizmet sektörünün öncü kurumlarından Sodexo’da önemli bir görev değişikliği yaşandı. Sodexo Türkiye CFO’luk görevine Tansel Sözer getirildi.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Tansel Sözer, kariyerine Deloitte’ta başladı. Sözer, Deloitte’un ardından sırasıyla Exel, DHL, Chep, DHL Freight ve Acemar’da çalıştı.

Sodexo Türkiye’de yaklaşık 12 yıldır görev yapan Kaan İyibozkurt Sodexo BAE’de aynı görevi üstlenecek.

Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi Hakkında

Ülkemizde 1992 yılından bu yana faaliyette bulunan Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi AŞ, Türkiye’nin en seçkin şirketlerine ve değerli kamu kuruluşlarına yemek, temizlik, bina yönetimi, teknik destek, çamaşırhane, resepsiyon, dokümantasyon yönetimi gibi pek çok alanda hizmet sağlıyor. Sodexo’nun global vizyonunun bir parçası olarak ise ülkemizdeki operasyonlarda tedarik zinciri ve istihdamın tamamı yerel kaynak kullanarak gerçekleştiriliyor.