Wish More Hotel İstanbul  Dubai’deki fuarda ikinci otelinin açılışını müjdeledi

Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedefleyen Wish More Hotel İstanbul, kendi standıyla yer aldığı Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslararası Turizm Fuarı’nda ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Beş yıldızlı otel fuar kapsamında, yapımı bir süredir devam etmekte olan Şişli Halaskargazi’deki ikinci otelinin çok yakında açılacağını duyurdu.

Modern mimarisi, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve gönülden servis yaklaşımı ile konforlu ve keyifli bir deneyim sunan Wish More Hotel İstanbul, 28 Nisan-1 Mayıs 2019 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen Arabian Travel Market Dubai 2019 Uluslararası Turizm Fuarı’nda, kendi standıyla yer aldı. Fuar kapsamında ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve Orta Doğu pazarında bilinen bir marka olma yolunda hızla ilerleyen beş yıldızlı otel, aynı zamanda Türkiye’nin sahip olduğu turizm değerlerinin tanıtılmasına da katkı sağladı.

Komşu ülkelerin yanı sıra dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen sektör profesyonelleri, global ölçekte faaliyet gösteren turizm acenteleriyle kapsamlı görüşmeler gerçekleştiren Wish More Hotel İstanbul, Şişli Halaskargazi’deki ikinci otelinin kısa süre içinde açılacağını da fuar kapsamında duyurdu. Bu doğrultuda önümüzdeki dönem için uluslararası arenada önemli ticari işbirlikleri geliştiren Wish More Hotel İstanbul, hizmete açmayı planladığı ikinci oteliyle, konaklama deneyiminde lüks anlayışı ile çıtayı yükseltmeyi, iş dünyasının nabzını tutmayı, toplantı ve etkinlik dendiğinde akla gelen ilk adres olmayı amaçlıyor.

Wish More Hotel İstanbul %90’luk doluluk oranıyla yaza hazır

Wish More Hotel İstanbul’un Türkiye’nin yanı sıra uluslararası alanda da hizmet veren bir oteller zinciri yaratma vizyonunda hızla ilerlediğini ifade eden Wish More Hotel İstanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt, Şişli Halaskargazi’de yer alan ikinci otelin inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu ve yakında hizmete açılacağını kaydetti. Fuar kapsamında bir yandan Türkiye’nin turizm anlamında tanıtımına destek verirken diğer yandan da önemli bağlantılar gerçekleştirdiklerini kaydeden Akkurt, “Orta Doğu pazarında bilinen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz” dedi. Akkurt, sözlerine şöyle devam etti: “Wish More Hotel İstanbul’a yönelik talep artışlarını ve müşteri memnuniyetini online kanallardan aldığımız yorumlardan da açıkça görebiliyoruz. Bu ilgi ve talep bizleri memnun etmesinin yanı sıra yatırımlarımıza devam etme konusunda da cesaret veriyor. Fuar kapsamında ikinci otelimizin tanıtımını yaparak beklentileri daha da yukarı taşıdık. Wish More Hotel İstanbul olarak Nisan ayını %90 doluluk oranıyla tamamlamış olmamız yaz sezonuna emin adımlarla girmemizi sağlıyor.”

Wish More Hotel Istanbul hakkında:

Wish More Hotel Istanbul, 2016 yılında Bayrampaşa’da hizmete açılmıştır. 5 yıldızlı otel kategorisindeki otel, metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan merkezi lokasyonu, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve iş dünyasına özel yenilikçi uygulamaları ile gerek iş gerek tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Wish More Hotel Istanbul’un 29’u süit toplam 198 odası, bir konferans salonu ve bir balo salonunun da içinde yer aldığı 10 toplantı salonu, açık etkinlik alanı ve restoranı bulunmaktadır. 2000 metrekare alana kurulu Wish More Fitness & SPA hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açıktır. Wish More Hotel, Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedeflemekte, otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet göstermektedir.