Ramazan Ayında, eğlence mekanları çocuklara ücretsiz

Birleşik Arap Emirlikleri genelinde bu Ramazan ayında birçok özel teklif var, çocuklar ve yetişkinler için ülkenin en popüler turistik yerlerden bazıları ücretsiz.

İşte en iyi ücretsiz beş mekân…

FERRARİ DÜNYASI

Ferrari Dünyasına bu Ramazan ayında giriş ücretsiz. Ziyaretçiler, sadece kullanmak istedikleri araçlar için ödeme yapmak zorundalar. Ramazan ayı boyunca, hafta sonu akşamları mekânda bulunan bütün alanlara ücretsiz girebilirken, kullandıkları araçların fiyatını ödemeleri gerekecek.

 

DUBAİ AKVARYUM

Ramazan ayı boyunca, beş yaş altındaki çocuklar, Dubai Akvaryum & Sualtı hayvanat Bahçesine ücretsiz girme hakkında sahipler. Pazar- Salı günleri saat 13.00’dan önce giriş yapmaları ve yanlarında bir yetişkin bulundurmak zorundalar.

DUBAİ ÇERÇEVESİ (DUBAİ FRAME)

Dubai Çerçevesinin, Ramazan saatleri ve kimlerin ücretsiz girebileceği açıklandı. Dubai Çerçevesine, üç yaş altı çocuklar, 65 yaş üstü insanlar ve özel ihtiyacı olan insanlar ücretsiz girebilecek. Dubai Çerçevesi, Ramazan boyunca her gün, saat 15.00 ile 23.00 arasında açık olacak.

YEŞİL GEZEGEN

Yeşil Gezegen, okul üniformalı çocuklara, yanlarında bir adet ücretli giriş yapan yetişkin olduğu zaman, saat 13.00’dan kapanıncaya kadar ücretsiz giriş hakkı veriyor. Yeşil Gezegen’de, 3 binden fazla hayvan ve bitki hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

LAGUNA SU PARKI

Teknik olarak ücretsiz olmasa da Laguna Su Parkına 12 yaş altındaki çocuklar, yanlarında bir yetişkin varken 1 Dubai dirhemine girebilecekler. Biletler, online ya da kapıda satın alınabilir.

The National