Ramazan’a özel SPA merkezleri

Ramazan ayında, özellikle oruç tutan insanlar için rahatlamaya zaman ayırmak oldukça önemli bir konu. Bu nedenle de Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) bulunan Spa merkezleri, ramazan ayına özel fırsatlar sunuyor. İşte sizler derlediğimiz en iyi 10 teklif…

DOWNTOWN DUBAI: THE ADDRESS BOULEVARD

Downtown Dubai’deki bu lüks otelinin spası, Ramazan ayına özel bakım teklifleri sunuyor. 550 Dubai Dirhemi’ne (150 dolar), Ramadan Detox and Rejuvenate, cildi yumuşak ve yenilenmiş bir görünüm kazandıran 60 dakikalık rahatlatıcı bir masajın yanı sıra 30 dakikalık bir peeling de yaptırabilirsiniz.

 

BAE GENELİNDE BULUNAN TIPS & TOES

Emirates’in genelinde şubeleri bulunan salon, cildinizi bu Ramazan ayında yenilenmiş hissi verecek olan bir dizi bakım seansları sunuyor. Ek olarak, Tips & Toes, ay boyunca mağazada satın alınan herhangi bir güzellik ürünlerinde elde edilen gelirlerin yüzde 10’unu hayır kurumlarına bağışlıyor.

 

DOWNTOWN DUBAI: ARMANI/SPA

Burç Halife’de bulunan Armani Hotel, müşterilerine Ramazan ayı boyunca indirim sunuyor. Spa’nın Klasik Koleksiyonu’ndan (yüz bakımı, paket ve masaj gibi seçenekler dahil) yapacağınız herhangi bir işlem için yüzde 40 indirim sizleri bekliyor.

Ayrıca, arkadaşınızı getirdiğinizde, spa havuz için günlük yüzde 50 indirim fırsatına da sahip olabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak zorunlu ve teklifler sadece resmi pazar günleri ile perşembe günleri arasında geçerli oluyor.

WEST CORNICHE, ABU DABI: TALISE SPA

Bu ramazan ayı boyunca Etihad Towers’ta bulunan Talise Spa, müşterilerine 90 dakikalık bir masaj seansında yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

AL AWIR, DUBAI: SAMANA SPA

Dubai merkezinin yaklaşık 20 dakika dışında bulunan Melia Desert Palm, yeşil polo tarlalarının arasında yer alan, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta sakin bir konaklama hizmeti sunuyor.

Otelin spa seçenekleri arasında sakinleştirici bir lavanta boduru ve parlatıcı C vitamini içeriyor. Spa müdavimlerinin de Melia Desert Palm’ın sonsuzluk havuzuna erişimi var.

Şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta, Melia Desert Palm’da bulunan Samana Spa, müşterilerine Ramazan ayı dolasıyla birçok indirim de sunuyor. Ramazan ayında, arkadaşlarınız ile dinlemek ve vakit geçirmek için bundan daha bir teklif bulamazsınız.

 

CÜMEYRA, DUBAİ: MANDARİN ORIENTAL JUMEIRAH’DAKİ THE SPA

Yeni açılan beş yıldızlı otelin spasında, bu Ramazan ayında, yenilenmek ve canlanmak isteyen konuklar için üç küratörlü paket hazırlandı.

SAADIYAT ADASI, ABU DABI: ANJANA SPA

Bali masajlarından ferahlatıcı yüz bakımlarına kadar her şeyi sunan Rixos Saadiyat Adası’ndaki Anjana Spa, konuklarına, Ramazan için geleneksel bir Türk deneyimi sunuyor. 3 Haziran’a kadar 60 dakikalık bir masaj rezervasyonu yaptıranlar için 45 dakikalık ücretsiz hamam deneyimi bulunuyor.

Ayrıca 4-10 Haziran’a kadar herhangi bir tedavi hizmeti alanlara Ramazan Bayramı dolayısıyla 30 dakikalık ücretsiz bir masaj veya yüz bakım hizmeti verilecek.

 

DOWNTOWN DUBAI: THE BURJ CLUB

Ramazan ayında, konuklarına hidropeptid yüz bakımı bir kez ücretsiz yapma imkanın yanı sıra hafta içi her gün Burj Club’un havuz giriş kartı kişi başı 90 dirhem (25 dolar) olarak fiyatlandırıldı.

DUBAI MEDIA CITY: URBAN SPA

Dubai Media City’de yeni açılan bu otel, konuklarına Ramazan ayı dolayısıyla  birçok rahatlama imkanı sunuyor. 373 Dubai Dirhemi (101 dolar) olan Deeper Clean paketinde bir masajın yanı sıra Arap ve uluslararası yemeği sunan Movenpick’s Bytes restoranında iftarda sizleri bekliyor.

The National