Fashion Forward Dubai (FFWD), podyumlara geri dönüyor!

Fashion Forward Dubai (FFWD), yepyeni tasarımlarıyla Ekim ayında podyumlara geri dönüyor. Hem ziyaretçi olarak hem de internet üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl moda takviminde bulunmayan Fashion Forward Dubai (FFWD), Ekim 2019’da geri dönmeye hazırlanıyor.

FFWD, tasarımcıların gönderdiği ürünleri Dubai Tasarım Bölgesi’nde (Dubai Design District) kurulan geçici podyumlarda sergilemek için “şimdi alışveriş yap platformu” havasında bir platform hazırlayacak.

ONLINE ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK

Etkinlikte sergilenecek olan kıyafetler, ayakkabılar ve takılar anında satın alınabilinecek. Ziyaretçiler, katılım sağlayarak satın alma imkanına sahipken, dünyanın dört bir yanındaki insanlarda online olarak alışveriş yapabilecekler.

Bütün katılımcılarının koleksiyonlarının hemen satışa çıkarılıp çıkarılmayacağı konusunda henüz bir netlik yokken dünyanın dört bir yanından tasarımcıların “bölge ile ilgili” koleksiyonlarının yer alacağı öğrenildi.

30 Ekim ile 2 Kasım arasındaki etkinliğe katılacak tasarımcıların kesinleşmiş listesi 27 Haziran’da açıklanacak.

Geçtiğimiz sene etkinliğe, Beyrut’tan Roni Helou, Suudi Arabistanlı Arwa el Banawi, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Madiyah el Şarki, Fas’tan Amine Bendriouchi ve Dubai markası olan Amato Couture katıldı.

The National