Madame Tussauds artık Dubai’de

İkonik balmumu müzesi Madame Tussauds, dünyaca ünlü yıldızların balmumu heykellerini yakında Dubai’ye getirmeyi planlıyor. Hayallerinizin gerçekleşmesine hazır olun…

Birçoğumuz sahnede Beyoncé’a katılmayı veya selfie kraliçesi Kim Kardashian ile bir fotoğraf çekmeyi hayal ediyoruz. İkonik balmumu müzesi Madame Tussauds, ünlülerin balmumu heykellerini yakında Dubai’ye getirmeyi planlıyor.

Yıllardır Orta Doğu’da bir Madame Tussauds müzesinin açılışı hakkında çok fazla söylentiler dolaşıyordu. Ancak, uzun süre boyunca sadece söylenti olarak kaldılar.

Balmumu müzesinin dünyanın birçok şehrinde şubesi bulunuyor; Sidney, Amsterdam, Londra, İstanbul, Delhi, Tokyo ve Hollywood. Projenin Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) gelişi ilk olarak 2008’de duyuruldu ve sekiz yıl sonra 2016’da onaylandı ancak müzenin açılışı 2019 yılına kaldı. 11 yılın sonunda nihayet Dubai’deki Bluewater Adası’nda ikonik müzeyi ziyaret edilebilecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Pop Crave (@popcravenews)’in paylaştığı bir gönderi ()

Madame Tussauds, şarkıcılar, aktörler, çizgi roman süper kahramanları, politikacılar, spor yıldızları ve hatta tarihi figürlerden oluşan balmumu heykellerine ev sahipliği yapıyor. Bölgenin yıldızlarını ve mumya içinde ölümsüzleştirilmiş etkili figürleri görmek eğlenceli olacak. Geçen yıl Lübnanlı pop yıldızı Nancy Ajram’ın, İstanbul’daki Madam Tussauds’ta balmumu heykeli sergilendi.

Madame Tussauds müzesinde sergilenen heykeller her zaman kişileri memnun etmiyor. Bu haftanın başlarında, Madame Tussauds Londra, Ariana Grande heykelini sergilenmeye başlandı ve şarkıcı kendi heykelinden mutlu değildi.

Emirates Woman