Kylie Jenner’ın seksi kıyafetlerini kim hazırlıyor?

Makyaj ve cilt bakım uzmanı Kylie Jenner, Dubai merkezli L’Afshar markası çantaları neden tercih ediyor. İşte yanıtı…

Realite TV yıldızı ve makyaj ve cilt bakım uzmanı Kylie Jenner, birçok iş, beraberinde başarabilen bir isim. 21 yaşındaki Jenner, dünyaca ünlü kız kardeşlerinden ayrı olarak güzellik ve moda dünyasında kendine ait bir isimle kendi kariyerini oluşturmayı başardı. Her tasarımcının etiketine erişim sağlayabilen Kylie ve stilisti Jill Jacobs, sık sık Dubai merkezli L’Afshar gibi küçük tasarımcıları tercih ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kylie (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi ()


Birkaç gün önce Kylie, arkadaşlarıyla akşam yemeği için Katsuya’da görüldü. Bir çocuk annesi o gün L’Afshar’dan siyah bir GIO çantası taşıyordu. Altı gün sonra Kylie, makyaj sanatçısı Ariel Tejada’nın doğum gününü kutlamaya L’Afshar’ın Eva Crushed Ice çantası ile gelerek markayı desteklediğini gösterdi. Bu etiketin hayranı olduğu bilinen Kylie’nin daha önce de L’Afshar markasının çantalarıyla görüldüğü söyleniyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

L’AFSHAR (@lilianafshar)’in paylaştığı bir gönderi ()


2014 yılında piyasaya sürülen marka, has tasarım ve tarzıyla kendine bir isim yaptı. Portföy çantaları (box clutches) alışılmadık mermer desenleri, dokuları ve malzemeleri kullanıyor. Bu yüzden kıyafetinizi renklendirmek için mükemmel aksesuar. Kurucusu Lilian Afshar, seyahat ve yaşam deneyimlerinden ilham alıyor ve tasarımlarını mimarinin ve sanatın mükemmel bir kombinasyonu olarak görüyor.

Emirates Woman