Nicole Kidman: Eskiden karınca yerdim

Geçmişte yediği larva, solucan ve böceklerle de gündeme gelen ünlü aktris Nicole Kidman bu kez tadını sevmediği halde karınca yediğini açıkladı. 

Karıncaların tadını, “Biraz asitli ve tuhaf gibi” diye tanımlayan 51 yaşındaki Kidman, “Bundan sonra da her şeyi yerim. Neredeyse her şeyin tadına baktım: Larvalar, solucanlar ve böcekler” diye konuştu.

“YILANLARI ÇOK SEVİYORUM”

Kidman ayrıca, yılanları çok sevdiğini söyleyerek, Tennessee eyaletindeki Nashville şehrinde bulunan çiftliğindeki egzotik hayvanlar koleksiyonunu genişletmek istediğinin de altını çizdi.

Conan O’Brien’ın programına 2010’da konuşan Kidman, “Farklı hayvanlar sahiplenmek istiyorum. Yılanlardan almak istiyorum, onları çok seviyorum” demişti.

Yıllardır hayvanlara karşı beslediği sevgiyle ön plana çıkan aktrisin, Alpaka devesi, tavuk, balık ve kedi beslediği de biliniyor.

Kidman, You dergisine verdiği yeni röportajda, “Alpakalarım, 10 tane balığım ve Ginger ile Snow adında da 2 kedim var… Ben tam bir kedi insanıyım” diye konuştu.

Big Little Lies dizisinde rol alan Kidman uzun doğa yürüyüşlerine çıkarken sırt çantasında kedisini de yanına aldığını vurguladı.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sister bond ❤️

Nicole Kidman (@nicolekidman)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kidman sözlerine şöyle devam etti:

Şu taşıyıcı çantalardan aldım. Hayvanlarınızı içinde taşıyabileceğiniz o sırt çantalarından hiç gördünüz mü? Sırt çantası şeklinde kedinizi taşıyabileceğiniz, onların dışarıyı seyredebilecekleri ve açıp hava alabilecekleri bir penceresi olan çantalardan. Buna bayılıyorlar.

Taylor Swift, Macklemore ve Ed Sheeran gibi sanatçılar da kedilere olan düşkünlüğüyle tanınan yıldızlar arasında bulunuyor.

Öte yandan Kidman’ın memleketi Avustralya’da yetkililer, 2011’de çıkan bir Kedi Yasasında (Cat Act) değişiklik yaparak, sahiplerinin kedilerini evden hiçbir zaman çıkaramayacakları veya sadece gün içinde çıkarabilecekleri yeni bir düzenleme getirmeyi planlıyor.

Independent Türkçe