Jennifer Lopez’i Dubaili tasarımcılar giydirecek

50’nci yaşını kutlamak için dünya turuna çıkan Jennifer Lopez, konserlerinde giyeceği elbiseler için Dubaili tasarımcıları tercih edecek.

Jennifer Lopez, 50’nci yaşını kutlamak için Benim Partim (It’s My Party) ismiyle bu yaz bir tur düzenliyor. Tur, 7 Haziran’da Los Angeles’ta başladı ve 24 Temmuz’a kadar devam edecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Nicolas Jebran (@nicolasjebranworld)’in paylaştığı bir gönderi ()

Tur kapsamında Kuzey Amerika ülkeleri, Türkiye ve Mısır gibi ülkelerde konserler verilecek. Konser gardırobunda ise birçok Arap modacının tasarımları yer alıyor.

Los Angeles’taki konserinde On The Floor şarkısını söyleyen süper star, Lübnanlı tasarımcı Nicolas Jebran’ın tasarladığı elbiseyi giydi.

Jennifer Lopez, Benim Partim isimli turunda tasarımlarını tercih ettiği bir başka isim ise, Lübnanlı modacı Zuhair Murad.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zuhair Murad Official (@zuhairmuradofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şarkıcı, yıllarca süren kariyerinde Arap dünyasının tasarımcılarını ilk kez tercih etmiyor. Jennifer Lopez, daha önce Zuhair Murad’ın tasarladığı bir elbise ile 2012 Oscar ve 2015 Altın Küre ödül törenlerine katılmıştı. Lopez ayrıca Elie Saab, Rami Al Ali ve Rami Kadi’nin tasarımlarını da tercih ediyor.

ABD’li şarkıcı, Nisan ayında çıkardığı Medicine klibinde Dubai markası Amato Couture’nun elbisesi ile sahne aldı.

The National