Dubai’nin en popüler piercing mağazası: Boom & Mellow

Son dönemlerin en trend uygulamalarından biri olan kulak deldirme (piercing), gençler arasında oldukça yaygın. Dubai’de ise bunun için en popüler yeri Boom & Mellow.

Zaman makinesiyle 2011 senesine gidelim. Instagram sadece bir yaşında, Lady Gaga Born This Way ile müzik listelerinin zirvesinde yer alıyor ve dünyanın en sevilen kitap serisinin Harry Potter’ın son filmi olan “Harry Potter Ölüm Yadigârları 2” filmi vizyona girdi. Aynı zamanda, moda alanında da başka bir trend ortaya çıktı; ‘kol eğlencesi (arm party).’

Bu trendin arkasındaki fikir ne? Daha renkli, boncuklu bilezikler ve kollarınızı sıkan metaliklerden oluşan neşeli bir eğlence. Bu bahsettiğimiz eğlence birkaç yıl sürse de, çok daha cool- çok ciddi bir zaman ve daha fazla kararlılık gerektiren- başka bir trend kısa bir süre sonra ortaya çıktı; ‘Kulak şekeri (ear candy)’. Bir veya iki kulakta da şık bir piercing kombinasyonuna atıfta bulunan bu trend yakın zamanda ortadan kaybolmayacak gibi gözüküyor.

Kulağını deldirmek istiyorsanız, popüler aksesuar mağazası Boom & Mellow, bu hafta The Springs Souk alışveriş merkezinde kulak delmek için sizleri bekliyor. İster deniz kabuğu takımyıldızı, isterseniz de listenizde yer alan ışıltılı yeni bir helis olsun, randevunuzu hemen şimdi almak isteyebilirsiniz.

Eğer ‘kulak şekeri’ kombinasyonlarını canlandırmak için biraz ilham almaya ihtiyacınız varsa, aşağıdaki galeride harika kulak şekeri görünümlerinden bazılarını önerebiliriz.

Savoir Flair