İnternet fenomenlerine Dubai’de ücretsiz yemek

Dubai’de “Model Restaurant” girişimi, modellerin ve sosyal medya fenomenlerinin restoranlarla ortak olmalarını sağlayarak, Instagram’daki restoranların düzenlenmesi için ücretsiz yemek imkânına ulaşmalarını sağlıyor.

Girişime katılabilmenin iki kuralı var; birincisi modellerin bir modellik ajansı ile işbirliğinde olmaları, ikincisi ise modellerin Instagram’da çok sayıda takipçileri olmalı.

Bu girişim insanların yüzeyselliğini vurgulasa da, restoranların tanıtımlarını yapması için oldukça iyi bir yol olarak görülüyor. Özellikle de günümüzün sosyal medya kullanıcıları ve fenomenleri arasında oldukça iyi bir tanıtım aracı olabilir.

“Model Restaurant” girişimi, Londra merkezli bir sosyal medya ajansı kuran 29 yaşındaki İtalyan girişimci Giovanbattista Cimmino tarafından başlatıldı.

Cimmino, “Model Restaurant ile 2019 yılının sonunda Orta Doğu pazarına girmeyi planlıyoruz. Orta Doğu pazarı, dünyadaki en önemli ve etkili alanlardan biri” ifadelerini kullandı.

Bu hizmeti kullanmak için, modeller Instagram sayfasını takip ederek basit bir şekilde kaydolabilir ve onlara doğrudan iletişime geçebilir.

Ahlan Live