Dubai’de Kylie Minogue rüzgarı esecek

Bu sene Dubai Rugby Sevens’ta birçok ünlü konser verecek. Bunlar arasında adından en çok söz ettirecek isim Kylie Minogue olacak.

Avusturalya-İngiltere kökenli olan pop yıldızı Kylie Minogue, 6 Aralık Cuma günü Sevens Stadyumu’nda düzenlenecek olan konsere katılacağını doğruladı.

Grammy Ödüllü şarkıcı, dünyaca ünlü turnuvanın ikinci gününde saat 21.30’dan sonra hayranlarını “Spinning Around” şarkısı ile coşturacak. 6 Aralıktaki konserin biletleri 400 dirhem (109 dolar) iken bütün hafta sonu etkinliklerinin bilet fiyatı ise 500 dirhem (136 dolar) olarak açıklandı. “Can’t Get You Out Of My Head, On A Night Like This  ve At First Sight”  gibi son 30 yıla damgasını vuran şarkıları dinlemeye hazır olun.

“HAZIRLANIN, PARTİYE GİDİYORUZ”   

Kylie Minogue özel bir videoda, “50’ncisi düzenlenecek olan Dubai Rugby Sevens’a özel bir perfomans sergilemek oldukça heyecanlıyım. Hazırlanın, partiye gidiyoruz” diye konuştu.

Bu sene 50. Düzenlenecek olan Dubai Rugby Sevens yarışması, ‘daha büyük, daha eğlenceli ve kutlama etkinlikleri ile dolu” olacağını sözünü veriyor. Aile dostu etkinlik, Dubai’de en çok beklenen sosyal etkinliktir ve yemek, müzik, ödüller ve elbette süslü kıyafetlerden sizi eğlendirecek pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

RUGBY 7S 2018

Emirates Group yetkilisi Gary Chapman, “Orta Doğu’daki en uzun koşu sporu etkinliği olarak, tüm hayranlarımızın 50. yılımızı şık bir şekilde kutlamasını istiyoruz. Dubai Rugby Sevens, yılın en büyük partisidir ve Kylie Minogue, sattığı 80 milyon albümü ile tüm zamanların en iyi dans sanatçılarından biridir” ifadelerini kullandı.

Biletler Rugby Sevens internet sayfasında…

Adres: Dubai Rugby Sevens 2019, Sevens Stadyum, Dubai, https://dubairugby7s.com/

What’s On