Arap dünyasındaki değişimi yansıtan reklam filmi…

Magrabi’den etkileyici bir reklam kampanyası! Bu reklam filmi Arap kimliği ve bölgedeki sosyal reform hakkında etkili bir izlenim yaratıyor.

Orta Doğu genelinde bakım ve gözlük lideri Magrabi, Arap kimliğini sinematik olarak göstermek ve bölgedeki sosyal reform hakkında eşzamanlı bir çalışma ortaya koymak için bir reklam filmi hazırladı. Bu reklam filminde Salma Abu Deif, Hala, Leena al Ghouti, Muhanned Al Hamdi, Mr. Moudz, Abdulla Al Abdulla gibi sosyal medya yıldızları yer alıyor.

Magrabi’ye göre, 60 saniyelik bu video, müzik, şiir ve performansın heyecan verici karışımıyla iki şeye dikkat çekiyor: Birincisi “dünyadaki farklı güzellikteki Arapları bir Arap kimliği altında kutlaması”; İkincisi ise, “ortak değerlerini ve mirasını besleyen ve günümüzün yeni dünyasını kucaklayan ilerici bir Arabistan vizyonumuzu güçlendirmek için bir çağrı”.

Video ile ilgili bazı bilgiler:

  1. Kampanya, Arabistan’ın güçlü bir vizyonunu vurgulamak için Arap değerlerinin, mirasın ve kültürün özünü kapsayan Al Ourouba’nın ideolojisini yansıtıyor.
  2. Oyuncular, Fas, Mısır, Levant bölgesine ve Arap Yarımadası’ndan olmak üzere farklı Arap cilt tonları ve saç dokularına sahip.
  3. Atları ve arazi araçları bir arada göstermek, geçmişi ve bugünü temsil eder; Geçmişe saygı duymak ve geleceğe dönük değişimin simgesi.
  4. Kadınlara sürücü koltuğunu göstermek, eşitlik ve geleceğe dair güçlü bir vizyonun açık bir işaretidir.
  5. Kampanya ayrıca Herkes için Vizyon adında bir CSR girişimini de destekliyor. Satın aldığınız her güneş gözlüğü veya optik gözlükle MAGRABi, ihtiyaç duyan çocuklara ve yaşlılara optik bir çerçeve bağışlayacak.

Graziame