Abu Dabi’nin en iyi canlı eğlence barları

Abu Dabi’de birbirinden renkli eğlence barları ve 2019 Müzik & Gece Hayatı Ödülleri’nin kazananı ve adaylarını sizler için derledik.

Kazanan:

Viewz

Bu bar yeni şeyleri denemekten çekinmiyor ve bilardo ve dart şampiyonalarına düzenli olarak ev sahipliği yapılıyor. Çok sayıda oyunlar ve yaz ayları boyunca ödüllü Frunch Brunch’a da ev sahipliği yapacak. Eğlence söz konusu olduğunda herhangi bir yer, Viewz ile rekabet edemeyecek gibi görünüyor.

Cristal Hotel, Zayed the First Caddesi, Telefon Numarası: 02 652 0132

Adaylar:

Stars ’N’ Bars

Cuma gününüzü, Rock ve pop şarkıların coverları eşliğinde dans ederek geçirmek isterseniz tek yapmanız gereken Yas Adası’nda bulunan Stars ‘N’ Bars’a gitmeniz. Aynı zamanda barda, Balkan bölgesinin geleneksel yemeklerini de bulabilirsiniz. Barda langırt ve eğlence salonu da bulunuyor.

Yas Marina, Yas Adası, Telefon Numarası: 02 565 0101

Victor’s Pub & Restaurant

Kareoke’ye sahip Victor’s Pub & Restaurant, konuklarına istedikleri şarkıyı seslendirme şansı sunuyor. Restoranda Çarşamba günleri Kadınlar Gecesi düzenleniyor. Kadınlar gecesinde kişi başı üç adet ücretsiz içecek teklifi ve çoğu zaman, canlı DJ performansı da bulunuyor.

Hilton Capital Grand Hotel, Şeyh Raşid Bin Said yolu, Telefon Numarası: 02 666 5508

Buddha-Bar Beach

Çok çeşitli içecek menüsü ve zarif hostesleri ile Buddha-Bar Beach, Saadiyat Plajı’nın beyaz kumlarına açılan muhteşem, geniş bir açık alana sahip. Dünyanın dört bir tarafından gelen DJ’ler burada sahne alıyor. Bu nedenle, yıldönümünüzü ya da herhangi bir partinizi burada organize edebilirsiniz.

The St. Regis Saadiyat Island Resort, Abu Dabi, Telefon Numarası: 02 498 8888

Iris Yas Island

Çeşitli içecek menüsü ve düzenli olarak ünlü DJ’lerin sahne alması ile Iris Yas Island her zaman kalabalığı çeken bir bar olmuştur. Çarşamba günleri düzenlenen kadınlar gecesi ile misafirlerine eğlenceli bir akşam sunuyor. Burası hakkında kesin olan bir şey varsa senede bir düzenlenen Formula 1 hafta sonu için ideal mekân olması.

Yas Marina, Yas Adası, Telefon Numarası: 02 304 8257

McGettingan’s

DJ performansları ve her zaman dolu olan dans pisti ile bu İrlanda barı, size eğlence dolu dakikalar sunuyor. Düzenledikleri “bilge çarşambaları” ile düzenlenen bilgi yarışmasından kazanan, öğle yemeği ve brunch kuponlarına ek olarak çok sayıda ödülün de sahibi olabilir. Barın, Happy Hour’u 22.00’a kadar devam ediyor.

Al Raha Beach Hotel & Resort, Channel Street, Telefon Numarası: 02 652 4333

PJ O’Reilly’s

Haftada birkaç defa sahnelenen canlı performans ile konuklarına eğlence dolu saatler sunuyor. Aynı zamanda Irish Pub Eğlencesi ile de sizleri uzun bir gece bekliyor. Etkinlikte sorulan sorular, spor, müzik gibi çeşitli konulardan olabilir.

Le Royal Meridien Abu Dhabi, Şeyh Halife Caddesi, Telefon Numarası: 800 101 101

The Sportsman’s Arms

Bu spor barında pazartesi günü eğlencesinin ödülü 300 Dubai Dirhemi değerindeki kuponlar. Aynı zamanda başka ödüller de bulunuyor. Spor etkinliklerini bardaki dev ekranda izleyebilir, canlı müzik etkinliklerine de katılabilirsiniz. Barda ailecek eğlenebileceğiniz çok sayıda etkinlik var.

Uluslararası Tenis Merkezi, Zayed Spor Şehri, Telefon Numarası: 02 403 4235

Time Out Abu Dabi