Dubai’de kuş gibi hissettirecek yoga merkezleri

Son dönemlerde sporseverlerin yaptığı hamak yogası (aerial yoga) Dubai’de de tercih edilen egzersizler arasına girdi. İşte Dubai’de bir Aerial yoga deneyebileceğiniz birkaç yer.

  1. Pole Fit Dubai

Burada sadece aerial yoga dersleri bulunmuyor. Aynı zamanda aerial çemberleri ve akro aktiviteleri de var. Eğer maceracı biriyseniz ve birden çok seçeneği denemek istiyorsanız, o zaman burası tam aradığınız yer tek ders 28 dolar.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Aerial silk workouts count as cardio too while providing strength-building benefits. This makes aerial silks a great form of exercise to improve upper body strength and to aid weight loss. Greater Flexibility with Zero-impact 🥰 We have classes on; Sundays at 6:45pm Monday’s at 6pm Tuesday’s at 7pm Wednesday’s at 1:30pm Friday’s at 12:30pm Saturdays at 2:30pm Contact details below 👇🏼 . ————————————————— ⚠️ OFFERS ⚠️ ✅First class FREE for Dubai residents ✅5 class pass for pole&aerial 450aed only, dance&flex 350aed only ✅UNLIMITED monthly Package 1575aed throughout summer ————————————————— ☎ 04-5516911 or what’s app +971563877293 📧 polefitdubai@Gmail.com 🌐www.polefitdubai.com . . . #poledancedubai #polefitdubai #polefitnessdubai #poletraining #fitnessmotivation #fitdxb #fitnessdxb #fitnessdubai #aerialsilk #mydubai #dubaitag #dubaipromotion #dubaisale #dubaifitness #dancedubai #dubaimarina #exercisedubai #uaefitnessmovement #uaehealthmovement #flexibility #dubaicircus #flexindubai #aerialsilks #pole #flexibilityclass

Pole Fit Dubai (@polefitdubai)’in paylaştığı bir gönderi ()

  1. Dubai Circus School

Dubai’deki en büyük ve tek sirk okulu. Oraya gittiğinizde gerçekten bir süper kahraman gibi hissedeceksiniz. Farklı tarzlarda da dersleri var ancak aerial yogası bölümünde havada durmanız şart. Tek bir ders 36 dolar.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Come and try our Silks classes for Adults! Free the first class. You’ll love it 😍

Dubai Circus School (@dubaicircusschool)’in paylaştığı bir gönderi ()

  1. Aspire Gymnastics Dubai

Aspire Jimnastik Dubai aerial yogası dersi veriyor. İki çeşit ders paketi bulunuyor; 10 derslik paket veya tek derslik paket. Tek ders fiyatı 35 dolar.

 

  1. Yoga La Vie

Temel olarak, yoga hareketlerinize yardımcı olacak bir araç olan ipeği kullanıyorsunuz. Özgür ve hafif hissetmek için mükemmel! Bir ders 33 dolar.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Happy Easter to you all from the @yogalaviedubai family! 🐣♥️🙏🏼 #happyeaster #yogalaviefamily #yogafamily #yogacommunity

Barre | Pilates | Yoga| Aerial (@yogalaviedubai)’in paylaştığı bir gönderi ()

  1. GFX Dubai

GFX Dubai, salıncaklı aerial yoga dersleri sunuyor. Aerial yogalarına benziyor ancak amaç havada durmak. Göbek ve kas yapımında yardımcı olan yoga dersi sadece 25 dolar.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Motivate the mind and the body will follow.🧘🏽‍♀️ #swingyoga

Best Group Classes In Dubai! (@gfxdubai)’in paylaştığı bir gönderi ()

Cosmopolitan Middle East