Dubai’nin en pahalı en lüks villaları

Dubai, genellikle ‘milyonerlerin oyun alanı’ olarak nitelendiriliyor. Ya da lüks arabaların mekânı… Sizler için Dubai’de bulunan en yüksek ve en düşük fiyatlı lüks villaları araştırdık.

İşte en pahalıdan en ucuza doğru sıraladığımız villalar:

DUBAI MARINA: 135 milyar dirhem (36.75 milyar dolar)

Bu 38 bin metrekarelik Dubai Marina Penthouse’u, şehrin bazı golf sahaları ve Jumeirah Sahil şeridinin 360 derecelik panoramik manzarasına sahip. Villanın altı yatak odası, özel havuzu, spor salonu ve kütüphanesi bulunuyor.

DUBAI HILLS: 120 milyar dirhem (32.67 milyar dolar)

Akdeniz tarzıyla inşa edilen bu villa, Dubai emlak piyasasının kaymak tabasını oluşturuyor. 37 bin metrekarelik bu villada altı yatak odası, özel bir asansör, golf sahası,  buhar odası, sauna, spor salonu bulunuyor.

EMIRATES HILLS: 98 milyon dirhem (26.68 milyon dolar)

Golf hayranları 98 milyon dirheme (26.68 milyar dolar), yatak odalarının penceresinden Address Montgomerie golf sahasına ve Marina siluetin izleyebilirler. Bu lüks villa özel havuza ve altı yatak odasına sahip. Ayrıca villanın, altı araçlık bir yeraltı otoparkı da bulunuyor.

PALM JUMEIRAH: 96 milyon 919 dirhem (26.39 milyon dolar)

Denize sıfır iki mülkten biri olan bu villa, Emerald Palace Kempinski otelinin yakınlarında bulunuyor. Bu ultra lüks otelde bulunduysanız, bu villanın ne kadar konforlu olduğu konusunda bir fikriniz vardır. Villada Japon banyosu, hamam ve daha birçok rahatlatıcı oda bulunuyor.

PALM JUMEIRAH: 95 milyon 420 bin dirhem (25.98 milyon dolar)

Dubai’nin gökyüzü manzarasına sahip bu yedi yatak odalı villa, kendi havuzu ve özel sahili bulunuyor. Bunların yanı sıra, ebeveyn yatak odasında devasa bir jakuzisi de var.

PALM JUMEIRAH: 93 milyon 330 bin dirhem (25.41 milyon dolar)

Üç katı bulunan bu lüks villanın beş yatak odası, iki mutfağı, lüks bir çatı bahçesi ve bir terası bulunuyor. Harika bir deniz, şehir ve Burj Halife manzarasına sahip bir sonsuzluk havuzu da var.

PALM JUMEİRAH: 91 milyon 500 bin dirhem (24.91 milyon dolar)

Altı yatak odası bulunan 20 bin metrekarelik bu villa, deniz ve palmiye manzarasına sahip. Villa aynı zamanda, Jumeirah Zabeel Sarayı’nın yakınlarında bulunuyor.

PALM JUMEİRAH: 84 milyon 999 bin dirhem (23.14 milyon dolar)

Burj Arap ve Dubai siluetinin harika manzarasına sahip bu sahil kenarındaki villa, beş gömme dolaplı yatak odasına, bir oyun odasına, spor salonuna, saunaya ve jakuziye sahip.

JLT: 80 milyon dirhem (21.78 milyon dolar)

Biraz daha canlı bir villaya mı sahip olmak istiyorsanız? JLT’nin altı yatak odalı, sekiz banyolu, özel jakuzisi, saunası, spor salonu ve oyun odası bulunuyor. Ayrıca 18 araçlık bir otoparkı da var.

EMIRATES HILLS: 74 milyon 950 bin dirhem (20.40 milyon dolar)

74 milyon 950 bin Dubai Dirhemi (20.40 milyon dolar) değerindeki bu lüks villanın özel sineması, spor salonu ve özel jakuzisi ve buhar odası bulunuyor.

PALM JUMEIRAH: 68 milyon dirhem (18.51 milyon dolar)

Fendi Villası olarak bilinen bu villanın Atlantis The Palm manzarası, sonsuzluk havuzu, sinema odasının yanı sıra, ebeveyn yatak odasında spor salonu, gömme dolap ve iç mekan havuzu bulunuyor.

EMIRATES HILLS: 60 milyon dirhem (16.33 milyon dolar)

Yedi yatak odalı, sekiz banyolu 25 metrekarelik bu villa, size tam bir göl ve golf sahası manzarası sunmanın yanı sıra özel bir havuzu, sinema salonu, akıllı ev teknolojisi, spor salonu, jakuzi ve özel bir asansöre de sahip.

PALM JUMEIRAH: 58 milyon 560 bin dirhem (15.94 milyon dolar)

58 Milyon 560 bin Dubai Dirhemi (15.94 milyon dolar) değerindeki bu villanın yedi yatak odası ve bir özel havuzu bulunuyor.

ARABIAN RANCHES: 50 Milyon dirhem (13.61 milyon dolar)

48 metrekarelik bu villa için 50 milyon Dubai Dirhemi’nizi okyanusa bırakabilirsiniz. Villayı satın alırken aslında bir tane değil iki tane villa satın alacaksınız. Villanın 12 yatak odası bulunuyor. Misafirlerinizle sınırsız bir şekilde eğlenebilirsiniz.

What’s On