Kendall Jenner imzasının da olduğu Ksubi, Dubai’ye geliyor

Avustralya kot ve sokak giyimi markası Ksubi’nin Kendall Jenner işbirliğiyle tasarladığı 2019 Sonbahar Koleksiyonu olan Sign Of The Times, Dubai mağazalarında yerini aldı.

Kotların yıkandığı ve büyük boy olduğu doksanları hatırlatan koleksiyon, küçük bir yansıtıcı logo ve bir düğme yerine bir çengelli iğne içeren küçük detaylar içeriyor.

BOL VE SİYAH KOT MODASI

Yırtık boyfriend pantolon ve kırpılmış ceketlerin yanı sıra kısa şort ve ince siyah kot pantolonların bol olduğu koleksiyon. Soyulmuş siyah renkli stil, hem Jenner hem de marka hayranlarının olduğu kitleye hitap ediyor.

“KENDALL İLHAM PERİMİZ”

Ksubi CEO’su Craig King, “Son mevsimsel ruh hali tahtalarımızdan birine bakarsanız, aşırı Kendall fotoğrafı bulacaksınız. Kendall Ksubi için bir ilham perisi oldu. Onun basit serbest L.A. tarzı, Sidney’in sokak ortamını çok yansıtıyor. İlham periniz ile uzun süreli çalışmanız pek sık olmuyor, bu yüzden fırsat elimize geçtiğinde Kendall’ı kaçırmadık” dedi.

Sokak kıyafeti modası, Kendall’ın grunge çağını yönlendiren ağır iş botlarıyla tasarladığı logo tişörtler ve kapüşonlu tişörtlerle kombinlendi.

Dubai Alışveriş Merkezi’ndeki Amerikan Rag Cie mağazası, şu anda alışveriş yapılabilecek koleksiyonu şehirde stoklayabilecek tek yer.

Emirates Woman