Abu Dabi’deki aile dostu tatil mekanları

Ailecek gezebilecek, nezih bir tatil mekanı arıyorsanız Abu Dabi tam size göre bir yer. Rezervasyon tarihleri devam eden mekanların indirimlerini kaçırmayın.

ALOFT ABU DHABI – 285 Dubai Dirhemi (78 dolar)

Aloft Abu Dhabi’nin ‘BBQ and Stay (Barbekü ve Konaklama)’ paketi, bir gecelik konaklama ve ücretsiz barbekü keyfi sunuyor. Rezervasyon yaparken YX1 promosyon kodunu kullanın. 12 yaşın altındaki tüm çocuklar özel yatak talebinde bulunmadıkları sürece ücretsiz olarak konaklayabilir ve iki yaşın altındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak beşikte kalabilir.

Adres: Abu Dabi Ulusal Sergi Salonu

Tel:  (02 654 5000)

BEACH ROTANA ABU DHABI – 750 Dubai Dirhemi (204 dolar)

Ailenizle birlikte, beş yıldızlı bir otel olan Beach Rotana Abu Dhabi’de heyecan verici bir hafta sonu tatil planına hazır olun. Aile paketlerinde, bir aile odası (iki yetişkin ve iki çocuk için) ve Warner Brothers Abu Dhabi’ye dört ücretsiz biletin yanı sıra kahvaltı büfesi de dahil. 12 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz olarak konaklayabilir. Fırsat, sadece perşembe veya cuma günü yapılacak girişler için geçerli.

Adres: Al Zahiya Area, Abu Dabi

Tel: (02 697 9000)

AL MARYAH ADASI’NDAKİ FOUR SEASONS HOTEL ABU DHABİ – 126 Dubai Dirhemi (34 dolar)

Al Maryah Adası’ndaki Four Seasons Hotel’de kalmak için birçok neden var. Galleria’nın lüks merkezinde alışveriş yapmak ve Abu Dabi’nin manzarasında yüzmenin keyfini çıkarmak bunlardan sadece birkaçı.

Fiyatlarlar, 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.

Adres: Al Maryah Adası, Abu Dabi.

Tel: (02 333 2222)

SHERATON ABU DHABİ HOTEL & RESORT – 575 Dubai Dirhemi (157 dolar)
Abu Dabi’nin Yas Waterworld’ünde harika bir gün geçirmek ya da doyurucu bir açık büfe kahvaltının ardından Ferrari World’de (Ferrari Dünyasında) eğlenmek isteyebilirsiniz. Sheraton Abu Dhabi Hotel & Resort’ta, iki yetişkin ve üç yaş altı bir çocuk için özel fırsatlar sizi bekliyor.
Fiyatlarlar, 30 Eylül’e kadar geçerli.

Adres: Korniş Yolu, Abu Dabi.

Tel: (02 677 3333)

TİLAL LİWA HOTEL – 449 Dubai Dirhemi (122 dolar)
Abu Dabi’de macera aktiviteleri ve aile indirimleriyle dolu bir çöl tatil planı sizleri bekliyor. Tilal Liwa Hotel’in “Danat Hafta Sonu Kaçışı” harika fırsatlarla dolu:
Bütün aile için açık büfe kahvaltı, yemek ve masajlarda yüzde 20 indirim, çöl bisikleti ve diğer etkinliklere erişim imkanı…

Adres: Madinat Zayed, Abu Dabi.

Tel: (02 894 6111)

Time Out Dubai