Dubai’nin en gösterişli tatil mekanları

Lüks ve konforun merkezi olarak adlandırdığımızda aklınıza ilk gelecek şehirlerden birisi Dubai olmalı. İşte lüksün doruğa ulaştığı tatil mekanları…

ADDRESS HOTELS

Sualtı hayvanat bahçesini veya bir akvaryum eğlencesini deneyimlemek ister misiniz? Her iki aktivitede de aileniz ile vakit geçirerek tadını çıkarabilirsiniz. Adress Hotel’in BAE’de bulunan üç şubesinden herhangi birinde rezervasyon yaparak Dubai Akvaryum ve Dubai Sualtı’na iki kişilik ücretsiz giriş hakkına sahip olabilirsiniz.

Bin 500 Dubai Dirhemi’nden (408 dolar) başlayan fiyatlar, 31 Aralık’a kadar geçerlidir.

Adres: Adress Downtown, Adress Dubai Mall ve Adress Boulevard

www.addresshotels.com

ATLANTIS THE PALM

Atlantis the Palm’da, Aquaventure Waterpark’a sınırsız erişim de dahil olmak üzere, 30’dan fazla aktiviteye katılarak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda oda ve süitlerde yüzde 35’e varan indirimler ve Lost Chambers Akvaryumunda bulunan 65 binden fazla deniz hayvanıyla eğlenebilirsiniz.

Adres: Palm Jumeirah, Dubai.

Tel: (04 426 2000)

 

DUKES THE PALM, ROYAL HIDEAWAY HOTEL

Özel bir plajda dinlenme,  Great British Restaurant’ta günlük kahvaltı, tema parkı biletleri ve daha birçok fırsat Dukes The Palm’da sizi bekliyor. Eğlenmek için Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai, LEGOLAND veya LEGOLAND Su Parkı’nda iki kişilik ücretsiz bilet için hemen başvurun. Çocuklar, yenilikçi bir Çocuk Kulübü’nün ve sonsuzluk havuzunun tadını çıkarabilir.

Adres: Dukes The Palm, Royal Hideaway Hotel, Palm Jumeirah, Dubai.

Tel: (04 455 1100)

JUMEIRAH BEACH HOTEL

Bu beş yıldızlı otelde dört gecelik konaklama ile bölgenin en iyi su parklarından biri olan Wild Wadi’ye sınırsız erişim hakkına sahip olabilirsiniz. Otel ayrıca konuklarına, yarım pansiyon seçimi, Çocuk Kulübü’ne (iki ila on yaş arası) erişim, fitness ve spa tesisleri de dahil olmak üzere en iyi oda fiyatlarında yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. 16 yaş ve altı çocuklar için ise, yemekler ücretsiz.

Geceliği bin 394 Dubai Dirhemi’nden (107 dolar) başlayan fiyatlar, 19 Aralık’a kadar geçerlidir.

Adres: Umm Suqeim,Dubai

Tel: (04 406 8500)

ONE & ONLY ROYAL MIRAGE RESORT

One & Only Royal Mirage Resort, iki yetişkin ve bir çocuk (12 yaşından küçük) için ücretsiz günlük kahvaltı hizmeti sunuyor. Aynı zamanda erken check-in ve geç check outlarda sürpriz indirimle sizleri memnun ediyor. Ayrıca, iki günlük rezervasyon yapanlar Aquaventure Su Parkı’nın tadını ücretsiz çıkarabilirler.

Günlüğü bin 500 Dubai Dirhemi’nden (408 dolar) başlayan fiyatlar, 29 Eylül’e kadar devam edecek.

Adres: Al Sufouh, Dubai.

Tel:  (04 399 9999)

RAFFLES DUBAI
Şehrin inanılmaz manzarasına sahip olan Oud Metha’da yer alan bu beş yıldızlı otel, konuklarına uzun süre özel konaklama imkanı sunuyor. Dört ila altı gece kalan konuklar yüzde 20 indirimden yararlanabilirler. Yedi gece veya daha fazla kalan konuklar için ise, yüzde 25’e kadar indirim uygulanıyor. Havuz ve fitness olanakları ücretsiz olarak fiyata dahildir.

Adres: Oud Metha, Dubai.

Tel: (04 324 8888)

MEYDAN HOTEL DUBAİ
Süper havalı bir şey mi arıyorsunuz? Meydan Hotel, restoranlarında sağlık terapileri ve yemeklerinde yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.
349 Dubai Dirhemi’nden (95 dolar) başlayan fiyatlarlar, 30 Eylül’e kadar geçerlidir.

Adres: Al Meydan Yolu, Nad Al Şeba, Dubai.

Tel: (04 381 3111)

V HOTEL DUBAİ, HİLTON CURİO COLLECTİON 
V Hotel Dubai oteline 19 Ağustos’tan önce rezervasyon yaptırmanız halinde, 6 Ocak 2020 tarihine kadar oda fiyatlarında yüzde 30 indirim sahibi olabilirsiniz.
Adres: Al Habtoor Şehri, Şeyh Zayed Yolu, Dubai.

Tel: (04 436 6666)

Time Out Dubai