Hollywood’un da tercih ettiği Arap tasarımlar Dubai’de

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) yeni açılan mağaza dünyanın önde gelen Arap tasarımcılarının ürettiği aksesuarları biraraya getirdi. Mağazada Hollywood sanatçılarının da kullandığı ürünler bulunuyor.

Dubai Tasarım Bölgesi’nde (Dubai Design District) çok amaçlı alan olan Facilité mağazası “Aksesuar Düzenlemesi”ni tanıttı. Perakende konsepti, bölgeden ve dünyanın geri kalanından önde gelen bağımsız tasarımcıları bir araya getiriyor.

22 ÖZEL TASARIMCININ ÜRÜNLERİ BULUNACAK

Düzenlemede yer alacak markalardan bazıları ilk defa Dubai’ye geliyor. Bugünden itibaren mağazada 22 lüks ve çağdaş tasarımcının ürettiği özel ve sınırlı sayıda gözlük, çanta, mücevher, şapka ve aksesuar seçenekleri olacak.

 

HOLLYWOOD SANATÇILARININ TERCİHİ

Merakla beklenen mağazada, Lübnan asıllı Amerikalı tasarımcı Joanna Laura Constantine’den mücevher, Mısırlı çanta markası Okhtein, Beyonce’ın hayranı olarak sayılabilecek ve en son Ariana Grande’nin doğum gününde görülen Kuveyt çanta markası Marzook’un ürünlerini görebilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Queen B at 36 wears OKHTEIN DOME PLATE. Happiest of birthdays @beyonce always representing us in the best way possible. #okhtein #beyonce Thank you @zerinaakers

OKHTEIN (@okhtein)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dikkatinizi geçen uluslararası markalar arasında Londra Moda Haftası’nda yer alan Ashley Williams, Ukrayna markası Ruslan Baginskiy, Sidney merkezli güneş gözlüğü markası Poppy Lissiman, Instagram’da ün kazanan ve o zamandan beri Bella Hadid ve Gürcistan aksesuar markası 0711 gibi markaları da bulabilirsiniz.

Emirates Woman