Alicia Keys, şair Prince EA ile Dubai’de bir arada

Dubai’de Coca Cola Arena’nın bir günlük Tony Robbins seminerine ev sahipliği yapacağı etkinlikte dünyaca ünlü şarkıcı Alicia Keys’in de sahne alacağı açıklandı.

ÜNLÜ YAŞAM KOÇU SEMİNER VERECEK

Tony Robbins, dünyanın önde gelen yaşam koçları arasında yer alıyor. Dünyaca ünlü bir hayırsever olan ve insanlara potansiyellerini keşfetmelerine, arzu ettikleri yaşam kalitesini sürdürmelerine yardımcı olmak için ‘akıl almaza ulaşmak’ adlı seminerine sahip çok satan bir yazar.

Seminer boyunca Robbins, Accenture şirketinin “Dünyadaki en iyi 50 iş fikri sunan şirketi” ve American Express’teki “Dünyadaki en iyi altı iş liderleri” arasında yer almasını sağlayan görüşlerini paylaşacak.

ALİCİA KEYS SAHNE ALACAK

Şarkı yazarı, müzisyen, yapımcı, başarılı bir aktris Alicia Keys, Tony Robbins‘e eşlik edecek. Ünlü şarkıcı, insanları kendileri olmaya ilham vermek, güçlendirmek ve motive etmek için sesini ödünç verecek.

Tony Robbins ve Alicia Keys’e, şu an Facebook’ta podcasti en çok dinlenenler arasında yer alan film yapımcısı, şair ve aktivist Prince EA eşlik edecek. Biletler şuan najahi.org sitesinde satışta.

Ahlan Live