Beyonce’un giydiği Dubai tasarımına rekor beğeni

Dünyaca ünlü yıldız Beyonce, giyimine özen göstermesiyle de tanınıyor. Kraliçe’nin Dubai merkezli L’AFSHAR tasarımı olan kıyafetleriyle olan fotoğrafı hayranları tarafından büyük beğeni aldı.

Beyonce’un dokunduğu her şey altın değerini alıyor ve giydiği her tasarımcı yok satıyor. Ünlü şarkıcı alışılmışın dışında stilini Instagram hesabından paylaştı ve bu paylaşım Dubai Merkezli L’AFSHAR markasını da içeriyordu.

DUBAİ MARKASINI TERCİH ETTİ

Instagram’da 131 milyon takipçisi olan Kraliçe Beyonce, platformu görsel bir görünüm kitabı olarak kullanıyor.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beyoncé (@beyonce)’in paylaştığı bir gönderi ()

Üç çocuk annesi Beyonce mor giyindiği, lavanta çiçekli arka planın olduğu bir postu Instagram hesabından paylaştı. Aslan Kral filminin yıldızı, postunda yer alan üç fotoğrafın ilkinde elinde çiçekle görünüyor. İkincisinde BLAIR kedigözü olarak bilinen Andy Wolf marka mor gözlüğünü paylaşıyor.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@beyonce wearing L’AFSHAR / LIFE IS COMPLETE 🙏🏼 (thank you @zerinaakers & @lachambrehq 💛)

L’AFSHAR (@lilianafshar)’in paylaştığı bir gönderi ()

DÜNYANIN HER YERİNDEN TASARIMLARI KULLANIYOR

İkinci paylaşımında Beyonce’un giydiği elbiseler Fransız markası Altuzarra imzalı. Yıldız, elbisesini yine Dubai merkezli L’AFSHAR imzalı kutu çanta ile tamamlıyor.

 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Beyoncé (@beyonce)’in paylaştığı bir gönderi ()

Pop’un Divası, moda konusunda her zaman riskli tercihlerde bulunuyor ve dünyanın her yerinden tasarımcılardan kıyafetleri seçiyor.

Emirates Woman