BAE, dünyanın dört bir yanındaki aksesuar markalarına ev sahipliği yapacak

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yazın geri kalanında, Dubai Tasarım Bölgesi’ndeki Facilité (d3) kült favori aksesuar markalarının satışını yapan pop-up bir dükkâna ev sahipliği yapıyor.

Aksesuar Düzenleme, L’Afshar, Marzook, Okhtein, Karen Wazen Eyewear, Bil Arabi ve çok daha fazla markada dâhil olmak üzere BAE, dünyanın dört bir yanındaki mücevher markalarından el çantası markalarına kadar 22 markaya ev sahipliği yapacak.

Suni deri aksesuar tasarımcısı Poppy Lissiman, “Markamı 2008’de Orta Doğu’da ilk piyasaya sürdürdüğümden beri, özellikle Dubai’de, en iyi destekleyici bölgelerden biri oldu. Dubai kadını her zaman modaya yaklaşımını çok cesur buldum. Bu bölgeye en çok satan stillerimiz her zaman en “uç” tasarımlar oluyor” ifadelerini kullandı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

POPPY LISSIMAN (@poppylissiman)’in paylaştığı bir gönderi ()


Boncuklu çantaların terzi ustası Susan Alexandra “Bu kadar güzel bir yerin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Facilité’ye dâhil olmak çok heyecan verici ve ziyaret etmeyi dört gözle bekliyorum. Dünyanın dört bir yanındaki insanların ürünlerimi giydiğini görmek beni gerçekten mutlu ediyor!” diye konuştu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Susan Alexandra (@susan_alexandra)’in paylaştığı bir gönderi ()


Harper’s Bazaar Arabia