Suudi doğumlu sosyal medya yıldızı Aya Barqawi ile tanışın

Lüks moda açıklamaları ve uluslararası podyumlar arasında Filistinli-Ürdünlü Aya Barqawi, takipçilerine binlerce bütçeli desenleri ile ilham vermeye devam ediyor.

Suudi doğumlu blogcu Arab News’a “Her zaman insanları kapsayıcı hissettirmeye çalışırım. Moda ile gelen bu gözdağı vermeyi sona erdirmek istiyorum” dedi.

Barqawi “yüksek sokak modası” dediği şeyi tanıtıyor ve uluslararası trendlere uyum sağlama zorluğunu “eğlenceli” buluyor.

“Trendlerin bana uygun olmasını sağlayacak yeni yollar arıyorum. Sadece biraz yaratıcılık ve hayal gücüne ihtiyacınız var”.

Benzer tutkularla yaşlanan birçok kadın gibi, 24 yaşındaki Barqawi, Orta Doğu’daki fırsat eksikliği nedeniyle kolejde moda okuyamadı. Şimdi, tasarım mezunu olarak, çalışma alanını sosyal medya kariyerine dahil ediyor.

Barqawi’nin Instagram paylaşımları, içeriğine benzersiz bir dokunuş eklemek için dijital çerçevelerle tasarlanmış.

Barqawi, aynı zamanda Berlin’de bir marka için moda fotoğrafçısı olarak çalıştı.

Barqawi her zaman diğer kadınları motive etmeye çalışarak; “Hangi iş yaptığınız önemli değil, hiçbir zaman kendinizi küçümsemeyin. Asla kendini sorgulama ve bir kişi ya da bir şey için standartlarından asla taviz verme” dedi.

Moda blogcusu medyada bir TV yapımcısı ve segment yapımcısı olarak da çalıştı.

Arab News