Emirates Woman’ın çalışan kadınları nasıl giyiniyor?

Emirates Woman ofisinde çalışan kadınlar, kendi modalarını yaratıyor. İş yerine ister şık ister rahat kıyafetlerle gelen çalışanların tarzı dikkat çekiyor.

Ofis kıyafetleri eleştirilere/yorumlamaya açık olduğundan herkesin kendi zevki ve tarzı bulunuyor. Moda Müdürü Natalie Westernoff şık kıyafetleri ve sokak tarzını birleştirirken, Dijital Haber Muhabiri Fatma Abusief ise gündelik ve rahat giyinmeyi tercih ediyor.

Emirates Woman editörlerinin ofiste giydikleri kıyafetleri sizler için derledik.

CARMEL HARRİSON – EDİTÖR

Kazak Champion, pantolon Victoria Beckham (her iki markayı da Harvey Nichols- Dubai’de bulabilirsiniz), el çantası Louis Vuitton, ayakkabı Amina Muaddi (Level Shoes’da bulabilirsiniz), gözlük Saint Laurent.

NATALİE WESTERNOFF – MODA MÜDÜRÜ

Gömlek Palmer//Harding, çanta Loewe (her iki markayı da Harvey Nichols- Dubai’de bulabilirsiniz), pantolon Zara, küpe Chole, Vintage gözlük Armani.

DİANA BELL – HEATHER – DİJİTAL STİL EDİTÖRÜ

Gömlek Roksanda (markayı da Harvey Nichols- Dubai’de bulabilirsiniz), kot pantolon Re/Done ( Dubai Mall’da bulunan American Rag’de bulabilirsiniz), çanta Bottega Veneta, ayakkabı Jimmy Choo, Saat Audemars Piguet.

FATMA ABUSİEF – DİJİTAL HABER MUHABİRİ

Elbise Zimmermann, çanta Yuzefi (her iki markayı da Harvey Nichols- Dubai’de bulabilirsiniz), ayakkabı Koton, gözlük Tom Ford.

Emirates Woman