İngiliz şarkıcı Dido’nun Dubai konseri dört gözle bekleniyor

İngiliz şarkıcı Dido bu yılın sonlarında Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentinde ilk kez konser verecek. Ödüllü şarkıcının konser biletlerinin satışları başladı.

Dido, “Still On My Mind (hala aklımda)” albümünün turnesi kapsamında dünya turnesine çıktı.

ÖDÜLLÜ SANATÇININ TURNEDE SON DURAĞI DUBAİ

Dido, Dubai Medya Şehri Amfi tiyatrosunda 13 Aralık 2019’da canlı performans ile sahne alacak. Konserin biletleri 2 Eylül tarihinden itibaren satışta ve biletlerin fiyatı da 295 dirhem (80 dolar).

İngiliz şarkıcı dünya genelinde 40 milyondan fazla albüm sattı ve çıkışını 1999 yılında ilk olan No Angel albümü ile yaptı. Bu albüm 21 milyondan fazla sattı. Aralarında en iyi İngiliz kadın ve BRIT ödüllerinde en iyi İngiliz albümü olmak üzere çok sayıda ödül kazandı. Toplamda 4 BRIT ödülü kazandı.

Dubai, şarkıcının turnesindeki son durağı ve Dubai’deki hayranları 20 yıldan uzun bir süredir aralarında Thank You, Life For Rent, No Angel, Here With Me ve White Flag gibi şarkılarını dinlemeyi bekliyor.

İşte şarkıcının en sevilen şarkılarından biri;

KONSERLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Şarkıcının turnesi Mayıs ayında Prag’da başladı ve o zamandan beri ABD, Güney Amerika ve Avrupa’yı ziyaret etti.

Etkinlik yönetimi şirketi Mission Control X’in Pazarlama Müdürü Aleksandra Gorokhova, “Dido’nun turnesinin içinde Dubai de olduğu için oldukça heyecanlıyız. Bu konser, sanatçının Dubai’deki ilk performansı olacak ve zamanlama harika. Harika ses, harika müzik ve Aralık ayının harika dış mekan ortamı, başka ne isteyebilirdik ki?

Dünya çapında yok satan konserleri inanılmaz yorumlar aldı ve bu yorumlar, onun başarısını onaylıyor. Orta Doğu’daki hayranları, artık kendisini canlı olarak izleme şansına sahipler ve biz de MissionControl X (MCX) olarak kendisine ev sahipliği yapmaktan memnunuz” ifadelerini kullandı.

BookMyShow Orta Doğu CEO’su Sudhir Syal ise, “Dubai’nin çok kültürlü seyircisine en iyi eğlence programlarını sunma misyonumuzu tutuyoruz ve Dubai Medya Şehri Amfi Tiyatrosu’nda düzenlenecek olan konseri MCX ortaklığıyla duyurma konusunda mutluyuz. Dido, uluslararası camiada kendini kanıtlamış, dünya genelinde hayranlarına performans sergileyen bir şarkıcı ve söz yazarı. Bu turne, yeni albümü vesilesiyle 15 yıl aradan sonra düzenlediği ilk turne. Bu olağanüstü geceyi dört gözle bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Time Out Dubai