Jennifer Lopez, Nikki Beach Vix Paula Hermanny mayosu ile Nikki Beach’te görüldü

Dünyanın dört bir yanında 15 farklı noktada yer alan ilk ve özgün lüks beach club konseptinin yaratıcısı ve çok yönlü lüks konaklama şirketi Nikki Beach, bu sene kutladığı 20. yılı için Vix Paula Hermanny ile yılın en şık işbirliğine imza attı.

Vix Paula Hermanny bu işbirliğine özel olarak Nikki Beach logosu ve Forever Young sloganı ile mayo tasarımı yaptı. Tasarlanan mayolar Nikki mağazalarında ve Nikki Beach’in online satış sitesinde bulunabiliyor. Geçtiğimiz günlerde Nikki Beach St. Tropez’de keyifli vakit geçiren Jennifer Lopez de Nikki Beach x Vix Paula Hermanny mayosu ile görüldü ve kusursuz fiziğiyle beğeni topladı.

Forever Young temsil ettiği özgür ruh, yalın şık, güneşli hayaller ve arkadaşlarınız ve ailenizle büyülü anlar yaratma mantrasıyla 20 yıldır Nikki Beach’in heyecanını ve felsefesini temsil ediyor.

Nikki Beach Global Hakkında:

Girişimci Jack Penrod müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat unsurlarını bir araya getirerek ilk lüks beach club konsepti Nikki Beach’i 1998’de dünyaya tanıttı. Bugün 20’inci yılını kutlayan Nikki Beach, 13 beach club, 5 otel ve resort, moda butikleri ve dergiyi de içeren bir yaşam tarzı birimi, özel etkinlikleri ve Nikki Cares adında kar amacı gütmeyen bir 501c3 hayır kurumu ile dünya çapında çok yönlü bir lüks yaşam tarzı ve ağırlama şirketine dönüştü.

Nikki Beach deneyimi yaşayabileceğiniz lokasyonlar: Miami Beach, Florida, ABD; Saint Tropez, Fransa; Saint Barth, Karayipler; Marbella, İspanya; Koh Samui, Tayland; Mallorca, İspanya; Ibiza, İspanya; Porto Heli, Yunanistan; Monte Carlo, Monaco; Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri; Bodrum, Türkiye; Versilia, İtalya; Barbados, Karayipler ve Costa Smeralda, İtalya.

Yaz boyunca ise Porto Cervo, İtalya’da deniz kıyısında bir pop-up lounge konuklara hizmet vermektedir. Oteller ve Resortlar Grubu’nun; Koh Samui, Tayland; Porto Heli, Yunanistan; Bodrum, Türkiye ve Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde tesisleri yer almaktadır.