Koreli BTS grubunun Suudi Arabistan konseri için geri sayım

Güney Koreli 7 erkekten oluşan ve dünyada birçok rekorun sahibi BTS grubunun, Ekim ayında Suudi Arabistan’da vereceği konser biletlerinin satışa sunulacağı tarih açıklandı.

Cilt bakımından pop müziğe, Güney Kore bütün dünyayı ele geçiriyor gibi görünüyor. K-Pop müzik çılgınlığı Dünyaya da kontrol edilemez bir şekilde yayılıyor ve sonunda K-Pop’un en önemli gruplarından biri, bu sene içinde Orta Doğu’ya geliyor.

BİLET FİYATLARI VE SATIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

“Boy With Luv” gibi hit şarkıların sahibi olan BTS grubu, Love Yourself: Speak Yourself dünya turlarına Riyad’ı da eklediklerini duyurdu. Suudi Arabistan’daki ilk konserlerini 11 Ekim Cuma günü Kral Fahd Stadyumu’nda gerçekleştirecekler. Grubun hayranları, konserin biletlerini 16 Eylül’de, Suudi Arabistan saatiyle 16.00’dan itibaren satın alabilirler.

Biletler 10 kategoriden oluşuyor. En ucuz bilet 200 Suudi Arabistan Riyaliyken (53 dolar) en pahalı bilet ise bin 200 Suudi Arabistan Riyali (320 dolar) olarak fiyatlandırıldı.

BTS, Billboard 200 listesinde yer alan ilk Kore grubu ve sadece bir kere bu listede yer almadı üç defa listeye girmeyi başardı. Ayrıca Grup Time dergisinin her sene düzenlediği en etkili 100 insan listesinde bu sene yer aldı. Ve grup, Grammy kazananların belirlendiği Recording Academy üyeliğine davet edildi.

Emirates Woman