Dubai’de bir kafe dünyanın en Instagram’lık kafeler listesinde yer aldı

2019 yılında bir şeyler Instagram’da paylaşılmaya uygun değilse neden varlar ki? Bu günler çoğu cafe ve restoranlar, iç tasarımlarını ve yemeklerini Instagram ünlüleri ve gurmeler için yeniliyorlar. Seyahat sitesi Big 7, aralarında Dubai’den de bir kafenin yer aldığı dünyanın ‘en Instagram’lık’ kafe ve restoranlarının listesini yayınladı.

Dubai’de yaşıyorsanız, muhtemelen ya Tania’s Teahouse’u duydunuz ya da gittiniz. Pembe Kafe, Instagram paylaşımlarını etkisi altına aldı ve Baby shower’ların favori mekânı haline geldi. Tania’s Teahouse’un Instagram paylaşımları için ideal olduğu görüşüne sadece Dubai sakinleri katılmıyor demek ki.

Big 7 Seyahat’in düzenlediği dünyanın en Instagram’lık kafeleri Tania’s Teahouse, listede 7. sırada yer aldı. Liste, her mekâna özel hashtag analizi ile yapıldı ve platformun seyahat uzmanları tarafından oylandı. Tania’s Teahouse listede yer alan Orta Doğu kafesi.

Her ay, Emirates Women, Bölge’deki ilham veren kadınlarla mesleki ve kişisel becerileri hakkında konuşuyor. Bu serimiz kapsamında, samimi ve sosyalleşmek için bir alan yaratmak isteyen en Instagram’lık kafeler arasında yer alan Tania’s Teahouse’un kurucusu Tania Lodi ile konuştu.

Tania Lodi, “Dubai’deki hiçbir yere benzemeyen, estetik, iyi hissetmek için bir alan yaratmak istedim. Trend temaları, çay bilgisi, iyi yemekler ve iyi hislerle dolu bir alan. Toronto’da okudum ve oradaki kafe kültüründen etkilendim. İnce ayrıntılara dikkat ederim ve bu nedenle de şekillerle yapılmış bir menü tasarlamanın eğlenceli olacağını düşündüm. Ayrıca masa oyunları duvar kitaplığı fikrini seviyorum bu yüzden buraya bazı parçalar / bölümler ekledim. Bu parçalarla atölyeler ve sınıflara daha eğlenceli olacak” diye konuştu.

Dünya’nın “en Instagram’lık” 10 kafesi:

  1. Speedos – Sidney, Avusturalya
  2. EL&N – Londra, İngiltere
  3. Alfred Coffee – Los Angeles, Kaliforniya
  4. The Note Coffee – Hanoi, Vietnam
  5. Mad Pops – Bali, Endonezya
  6. Pietro NoLita – New York City
  7. Tania’s Teahouse – Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  8. FIKA – Toronto, Kanada
  9. Kafe Utu – Singapur
  10. Blue Whale Cafe – Bangkok, Tayland

Emirates Woman