Dubai’de makyajınızı yaptırabileceğiniz 5 yer

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) ister küçük ister büyük bir davete katılın profesyonelce makyaj yapan birbirinden kaliteli güzellik merkezlerini sizler için derledik.

Youtube’da video izlemeden ışıldamak mı isteyenler için…

1-MAC Kozmetik

Kalıcılıkta makyajda favorimiz MAC. 30 dakikalık bir seans 210 dirhem (57 dolar) ya da 415 dirhem (113 dolar) karşılığında tam bir seansa katılmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

2-Charlotte Tilbury Beauty Wonderland

Şahane bir makyaj için güzellik odasına gitmenizi tavsiye ediyoruz. 700 dirhem (190 dolar) karşılığında uzman makyözler tarafından lüks ve ışıltılı bir makyaja sahip olabilirsiniz.

3-Make Up For Ever

Fotoğraflar için hazır bir makyaj istiyorsanız eğer Make Up For Ever tam size göre. HD seri makyajları bütün makyajlarınız için ideal. Kirpikler dahil 400 dirhem (108 dolar) ile bu makyaja sahip olabilirsiniz.

4-Blowout & Out

Kendi alanınızın rahatlığında profesyonel hizmet alın. İstediğiniz zamanda istediğiniz yerde rezervasyonunuzu yaptırın ve daha önce olmadığı kadar ışıldayın. Fiyat 700 dirhem (190 dolar).

5-Sephora Güzellik Stüdyosu

Kullandıkları çok sayıda ürünle Sephora, sizleri partiye 40 dakikada hazırlıyor. Bütün makyajın fiyatı 100 dirhemden (27 dolar) başlıyor ve daha uzun süre kalıcı daha ışıltılı iyi bir makyaj isterseniz de fiyat 490 dirheme (133 dolar) kadar çıkabilir.

Harpers Bazaar Arabia