Dubai’de yeni açılacak olan 6 yeni spor alanı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) sağlıklı yaşama önem veriyor. Ülkede birbirinden profesyonel uzmanların olduğu spor salonlarına her gün bir yenisi ekleniyor.

İşte Dubai’de yeni açılacak 6 spor merkezi…

1-Shimis -Yoga

Ekim ayında açılacak bu yeni Alserkal yoga stüdyosu sizlere oldukça ferahlatıcı bir oda sunuyor. Karanlık bir alanda yüksek sesli müziğe ve değişen ışıklara ayarlanmış çeşitli dinamik vinyasa hareketlerini yapacaksınız. Ayrı bir ‘yeşil oda’ size geleneksel zen yoga sunuyor.

2-Studio Republik

Bu ay Şeyh Zayed Yolu’nda açılacak olan Studio Republik, yaklaşık 65 bin metrekarelik alanda sanatsal ve sağlıklı bir havaya sahip. Sanat ve grup aktivitelerinin sahneleneceği bir sahneye ek olarak kişisel eğitmenler, masaj terapistleri, rehabilitasyon uzmanlarının yer alacağı bir laboratuvarda bulunuyor.

3-Oomo Fitness Studio

Havalı ve minimal, bu butik fitness stüdyosu BAE’ye Fransız zarafeti getiriyor. Sınıflarda yogadan yüksek yoğunluklu kardiyo seanslarından bin kalori yakma sözü veriliyor. Aynı zamanda şık bir bara da ev sahipliği yapıyor.

4-Core8 Pop Ups

Bu sağlık ve zindelik uygulaması her pazartesi ve Çarşamba günleri D3’te grup yoga dersleri başlatıyor ve bu derslerin kısa süre içinde şehir geneline yayılması hedefleniyor. Şu an 1Life Kitchen and Restaurant’ta düzenlenecek dersler rehabilitasyon ve acı yönetimi uzmanı Nikki Meyler tarafından verilecek ve bütün seviyelere uygun.

5-Seven Gym

25 bin metrekarelik devasa bir alana sahip bu spor salonu, her gün 20 sınıf ve 150 farklı makine ile sporseverleri bekliyor. Spor salonunda hamam, soğutucu alan, fizyoterapi de bulunuyor.

6-The Platform round two

Ekim ayında açılacak olan mekanın ayrıntıları açıklanmadı. Yeni açılacak Platform stüdyosunda ritmik bisiklet, HIIT, boks gibi birçok yeniliğe ev sahipliği yapması bekleniyor.

Harpers Bazaar Arabia